$
בארץ

קווי אשראי: מחזיקי אגרות החוב דחו את הצעתו של ערי סטימצקי

כך החליטו 89.4% ממשתתפי האסיפה, אשר תומכים גם בהדחת המפרק עו"ד יצחק מירון; מנהל האסיפה קבע שההצבעה בעד הסדר הפשרה של מימון-צוף כבר התקיימה ואושרה, ולכן אין טעם להצביע מחדש

מארק שון 12:4717.07.12

מחזיקי אגרות החוב של קווי אשראי שמכונסים בשעה זו במשרדי יובנק החליטו באסיפה דרמטית לדחות את הצעתו של ערי סטימצקי לרכישת אגרות החוב ודנים בהדחתו של מפרק קווי אשראי, עו"ד יצחק מירון. מוטי בן ארי, מקורב של קובי מימון ובעל מניות בישראמקו, דרש להוציא כבר בתחילת הדיון את

נציגי התקשורת.

 

89.4% ממחזיקי האג"ח שהשתתפו באסיפה החליטו לדחות את הצעת סטימצקי ולתמוך בהדחת מפרק קווי אשראי מתפקידו. מנהל האסיפה עו"ד אופיר נאור קבע שההצבעה בעד הסדר הפשרה של מימון-צוף כבר התקיימה בפברואר האחרון ואושרה למעשה, ולכן אין טעם להצביע מחדש.

 

באסיפה השתתפו 20 נציגים שהחזיקו ייפוי כוח בשווי 15 מיליון ע.נ (מתוך סה"כ 25 מיליון שקל) שמהווים כ-60% מכל מחזיקי האג"ח. היחידי שהתנגד להצבעות היה עו"ד בובליל שמייצג את סטימצקי המחזיק אגרות חוב בכמיליון ע.נ.

 

למרות ההצבעה בדבר הדחת המפרק הרי שמדובר בהמלצה בלבד ובית המשפט הוא הגוף המוסמך לבצע צעד כזה. ככל הנראה השופט איתן אורנשטיין לא יקבל את הצעד.

 

מעו"ד בובליל נמסר בתגובה: "עשו דברים מנוגדים לדין. זאת דעתי האישית. בן ארי אמר במהלך הדיון שהוא עובד אצל מימון. כנראה שמדובר בחברות קש שעומדות מאחורי ההצבעה. מחר תהיה אסיפת נושים ולא יכול להיות שיבריחו כספים ולא ישלמו. זאת גניבה לשמה. יש כאן אינטרס ברור".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x