$
בארץ

רמי לוי מגיב: יעלה את דמי השימוש החודשיים בסלולר, אך יוזיל מחירי הדקות, ההודעות והגלישה

החבילות למשתמשים קטנים שהציגו היום גולן טלקום ו-HOT מובייל אטרקטיביות יותר מהתמחור הנוכחי של לוי, שהיה המפעיל הוירטואלי הראשון בשוק

גילעד נס 21:2614.05.12

כניסתן של גולן טלקום ו-HOT מובייל לשוק הסלולר ממשיכה לעורר הדים - רמי לוי תקשורת, המפעיל הוירטואלי הראשון שהשיק את שירותיו בדצמבר האחרון, יציע בימים הקרובים תמחור חדש לשירותיו.

 

במקום תשלום חודשי קבוע בסך 14.90 שקל, תשלום לדקה בסך 20 אגורות, 15 אגורות ל-SMS

ו-15 אגורות למגהבייט גלישה, תגבה החברה דמי שימוש חודשיים בסך 17.90 שקל, אך תוזיל את מחיר דקת השיחה ל-17 אגורות, את עלות ה-SMS ל-14 אגורות ואת עלות מגהבייט גלישה ל-12 אגורות.

 

התמחור החדש מגיע בעיקר לאחר שגולן ו-HOT השיקו לא רק חבילות ללא הגבלה בעלות של 99 ו-89 שקל, בהתאמה, אלא גם תמחור הפונה למשתמשים קלים - גולן מציעה חבילה ב-9.99 שקלים הכוללת 60 דקות שיחה, 60 הודעות SMS ו-10 מגהבייט גלישה, ואילו HOT מציעה דקת שיחה, SMS ומגהבייט גלישה - כולם ב-10 אגורות (לכל רכיב).

 

בשבועות הקרובים אמורה רמי לוי תקשורת להציע תעריפי שיחות מהסלולר בחו"ל שלטענתה יהיו זולים יותר מאלו שמציעים כיום חברות הסלולר הגדולות, ובכלל זה גם פלאפון, המארחת את הפעילות של רמי לוי. המחירים החדשים של לוי זולים יותר מתעריפי הום סלולר ו-YOUPHONE, שני המפעילים הוירטואליים האחרים, אולם לקוחות מועדון YOU יכולים להוזיל את מחירי הדקות של YOUPHONE באמצעות ביצוע רכישות בסניפי מגה ותדלוק בתחנות דור-אלון.

 

מוקדם יותר הכריזה גם פלאפון על שיפור בחבילת ה-Unlimited שלה, שהוזלה מ-149 שקל ל-119 שקל, אולם הלקוח מחוייב לבצע לפחות 250 דקות שיחה בחודש על מנת לקבל את המחיר המיוחד, ולפיכך החבילה יקרה מדי הן למשתמשים קטנים והן למשתמשים כבדים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x