$
בארץ

גולן טלקום עולה לאוויר: 99 שקל לשימוש ללא הגבלה

החיבור לחברה יתבצע דרך אתרה. תעניק שיחות חינם לחו"ל מהנייח, ותציע גם סל מינימלי ב-9.99 שקלים

גילעד נס 10:4114.05.12

המפעיל הסלולרי החמישי עולה לאוויר: גולן טלקום הכריזה הבוקר (ב׳) על חבילת תקשורת בעלות של 99 שקל לחודש. החבילה תכלול דקות שיחה, SMS, MMS וגלישה סלולרית - כולם ללא הגבלה, כאשר החברה מצהירה כי לאחר שימוש של 2 גיגה בגלישה היא עשויה להגביל את מהירות הגלישה.

 

החברה

תציע גם מה שהיא מכנה ״סל מינימום״ שיכלול 60 דקות שיחה, 60 סמסים וגלישה של 10 מגהבייט, תמורת 9.99 שקלים. במקרים של חריגה ישלם הלקוח 18 אגורות לדקה, אגורה לסמס ו-10 אגורות למגהבייט גלישה.

 

גולן תספק שיחות מחו״ל בסלולר ללא התחייבות, ב-35 אגורות לדקה ממדינות אירופה, ו-99 אגורות מארצות הברית, אוסטרליה וניו זילנד. החברה החליטה גם לערער את תחום שיחות הטלפון לחו"ל, ותעניק ללקוחות גולן טלקום בסלולר שיחות מהטלפון הנייד לטלפונים נייחים חינם ל-29 מדינות, באמצעות חברת שיחות בינלאומיות שהקימה.

 

החברה עובדת במודל כלכלי רזה מאוד, כאשר כמעט את כל הפעולות יבצע הלקוח דרך אתרה, שיחל לפעול אחר הצהריים, וכך היא חוסכת בעלויות הקמה של עמדות מכירה ושירות. את הרישום לשירותי החברה יבצעו הלקוחות רק באתר של גולן טלקום, שם יוצגו להם כל תנאי השירות. את כרטיס ה-SIM המחבר אותו לרשת יקבל הלקוח בדואר, ואז יתחוב אותו למכשירו. הרשת של גולן הינה רשת דור 3, כך שמכשירי הדור השני לא יוכלו להתחבר אליה. החברה תמכור מכשירי סלולר דרך רשת ״באג״ ורשת ״בסט מובייל״, שגם יעניקו תמיכה למכשירים. בנוסף, החברה מפעילה מוקד שירות טלפוני.

 

״עד עכשיו הטייקונים גנבו אתכם והגיע הזמן לקחת את הכסף בחזרה. לקוחות חברות הסלולר הקיימות הם פראיירים. עד עכשיו הפראיירים לא מתים, רק מתחלפים - היום הם מתים״, אמר מנכ״ל גולן טלקום, מיכאל גולן, ״והגיע הזמן שהם יקבלו שירות סלולרי אחר. אני קורא לחברות הסלולר להוריד את המחיר לרמה הזו״. הקידומת של גולן היא 058, אך הלקוחות יכולים כמובן לנייד את מספרם הקיים.

 

בעלי המניות של גולן טלקום הם המנכ״ל. מיכאל גולן, קסביה ניאל, בעל השליטה בספקית התקשורת הצרפתית FREE (אותה ניהל בעבר גולן), ומשפחת פריינט המחזיקה במותג האופנה NAF NAF. עד שתקים החברה את כל האנטנות שלה היא מסתמכת גם על חברת סלקום, המחברת את הלקוחות של גולן באיזורים בהם אין לחברה עדיין כיסוי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x