שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

פרופ' אהוד גזית מונה למדען הראשי של משרד המדע והטכנולוגיה

גזית, מדען מוערך בתחום הננוטכנולוגיה ובעל שם עולמי, יחליף בתפקידו את המדען הראשי היוצא פרופ' דני ויס שסיים את שנת השבתון שלו וחזר לטכניון

כתב כלכליסט 15:2103.04.12

פרופ' אהוד גזית (45) מונה למדען הראשי של משרד המדע והטכנולוגיה, כך הודיע היום שר המדע והטכנולוגיה פרופ' דניאל הרשקוביץ. גזית יחליף בתפקידו את המדען הראשי היוצא פרופ' דני ויס שסיים את שנת השבתון שלו וחזר למחקריו בטכניון.

 

גזית, מדען מוערך בתחום הננוטכנולוגיה ובעל

שם עולמי, כיהן עד לאחרונה כסגן הנשיא למחקר ופיתוח באוניברסיטת ת"א ויו"ר הדירקטוריון של חברת מסחור הידע של האוניברסיטה "רמות".

 

השר בירך על המינוי ואמר: "אנו שמחים לגייס לשורותינו מדען מהמעלה הראשונה המעורה היטב בקהילה האקדמית ובממשק שבין המחקר האקדמי ויישומו. פרופ' גזית ימשיך לקדם ולמנף את ההשקעה המתמשכת של המשרד במחקר ובפיתוח ויהיה חלק מקביעת סדר היום המדעי בישראל".

 

גזית הודה על המינוי ואמר: "אני רואה זכות גדולה בשליחות הציבורית שהוטלה עליי. אתרום מניסיוני ומרצי למען המדע והטכנולוגיה הישראליים. לצד הפעילות המרכזית לקידום מעמדה המוביל של ישראל במחקר ופיתוח וביסוסה כמעצמה טכנולוגית, אני רואה חשיבות רבה גם בקשר בין עולם המדע והקהילה והנגשת הידע המדעי לכלל הציבור".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x