$
רכב

בלעדי ל"כלכליסט": מנויי בטר פלייס ייאלצו להתריע 90 יום לפני מכירת הרכב החשמלי

הסכם השירות מאפשר לקצר את תקופת ההתחייבות אם בעל המנוי מצא קונה אחר לחבילת השירותים. החברה תוכל להגביל את אספקת החשמל ולקנוס במקרה של נזק לעמדות ההטענה. בטר פלייס: החוזה עוסק בקשת של מקרים שיכולים להתרחש

תומר הדר 07:0422.02.12

אם הנכם מחזיקים במכונית חשמלית של בטר פלייס ובכוונתכם למכור את המכונית, חובה עליכם ליידע את בטר פלייס שלושה חודשים מראש. כך עולה מנוסח הסכם המנוי הסטנדרטי של בטר פלייס שעליו חותמים לקוחות החברה, שהגיע לידי "כלכליסט".

 

ההתחייבות להודיע לבטר פלייס על מכירת המכונית שלושה חודשים מראש תקוצר רק אם המנוי ימצא לקוח אחר שיסכים לרכוש את חבילת השירותים במקומו. יתרה מזאת, בטר פלייס מבקשת לאשר תחילה את הלקוח החדש. אם המכונית החשמלית תימכר למי שלא יחתום על הסכם השירות מול חברת בטר פלייס, תהיה החברה רשאית להסיר את הסוללה החשמלית מן המכונית. יצוין כי הלקוח רוכש רק את המכונית ולא את הסוללה.

 

 

ראו - החוזה המלא של בטר פלייס"

 

עוד עולה מההסכם שהלקוחות יוכלו לטעון את מכוניתם רק מעמדות המאושרות על ידי בטר פלייס, וכי במקרה של עומס על מערכת החשמל ייתכן מצב שבו תגביל בטר פלייס את אספקת החשמל למכונית. "ידוע לך כי בטר פלייס עשויה להפעיל מנגנון של טעינה חכמה המנוהלת במטרה לווסת את העומסים ברשת החשמל. במקרה שבטר פלייס תפעיל טעינה חכמה כאמור, ייקבעו סדרי עדיפויות בטעינה לפי שיקול דעתה של בטר פלייס", נכתב בחוזה.

 

בנוסף, לקוחות בטר פלייס אשר מעוניינים לעבור דירה ולהעביר את עמדת הטעינה נדרשים לשלם עבור ההעברה תשלום שגובהו עשוי להגיע עד 4,900 שקל. במידה ולעמדת הטעינה או לסוללה יגרם נזק באשמת הלקוח, יצטרך בעליה לשאת בתשלום בגובה של עד 750 שקל. הלקוח נדרש גם להסכים לכך שבטר פלייס תעביר את המידע שצברה עליו לצד שלישי במסגרת העברת עסקיה לאותו צד שלישי.

 

מבטר פלייס נמסר: "בטר פלייס רואה חשיבות עליונה בשקיפות מול הלקוח, ומציבה רף מקצועי גבוה לשירות על ידי החברה. עקרונות אלו מנחים אותנו גם בהתקשרות הראשונית עם הלקוח. החוזה עוסק בקשת של מקרים שיכולים להתרחש ביחסי לקוח־חברה. על מנת להקל על הלקוח, תקציר של ההסכם מצורף לחוזה וזהו סטנדרט חדש בשוק. חשוב לציין גם כי אין בהסכם קנסות יציאה והלקוח יכול לבטל את ההתקשרות בכל עת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x