$
בארץ

בלעדי ל"כלכליסט": עמינח לא יעסוק בעסקאות מהותיות עם בנק לאומי

על פי מסמך ניגוד העניינים, היועכ"ל מנוע מלעסוק בעסקאות הנוגעות לאשתו, המשנה למנכ"ל בנק לאומי

טל ליטמן 09:1422.12.11

ראם עמינח מנוע מלעסוק בעסקאות הנוגעות לאשתו, רקפת רוסק־עמינח, המשנה למנכ"ל בנק לאומי. כך עולה מטופס ניגוד העניינים שעליו חתם עמינח טרם כניסתו לתפקיד היועץ הכספי לרמטכ"ל וראש אגף התקציבים במשרד הביטחון, אשר הגיע לידי "כלכליסט".

 

בטופס צוין באופן מיוחד כי עמינח

מתחייב שלא לעסוק בנושא המכרז וההתקשרות להקמת קריית ההדרכה הצה"לית בנגב ולסגירה הפיננסית, אלא אם יקבל אישור ספציפי של היועמ"ש של משרד הביטחון.

 

עוד עולה מטופס ניגוד העניינים כי עמינח, שותף במשרד רו"ח שטיינמץ־עמינח, התחייב להחכיר את זכויותיו בשותפות, לסיים את קשריו העסקיים, ולא לקיים קשרים עסקיים חדשים החל ממועד כניסתו לתפקיד. בנוסף התחייב עמינח לא לעסוק בעסקאות הנוגעות ללקוחות המרכזיים של המשרד במשך שנתיים מיום כניסתו לתפקיד ראש אגף התקציבים.

 

עמינח גם התחייב להתפטר מתפקידיו כדירקטור בצים הובלות, עופר השקעות וכמה חברות פרטיות שבהן כיהן כדירקטור מטעם אייל עופר, ובהן ל.י.ן אחזקות, ל.א.ב.מ אחזקות, לין השקעות, לפריס אחזקות ישראל ולפריס (2000).

 

ממשרד הביטחון נמסר כי "תא"ל ראם עמינח הוא דוגמה לציונות 2011, הוא ויתר על פעילות עסקית משמעותית והתנדב לשרת בתפקיד בכיר במערכת הביטחון".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x