$
בארץ

גאון אגרו מקבוצת גאון אחזקות תשקיע 3 מליון שקל בחברת ווטרמטיק

זאת בתמורה ל-31.5% מהון המניות של החברה. גאון אגרו תקבל אופציה לעלות לשיעור החזקה של 50% כנגד השקעה של כ- 7.3 מיליון שקל נוספים

רון גרנות 12:4916.06.11

 

גאון אגרו מקבוצת גאון אחזקות, תשקיע 3 מליון שקל בחברת ווטרמטיק, בתמורה ל-31.5% מהון המניות המונפק והנפרע של 'ווטרמטיק' (WaterMatic).

בנוסף תקבל גאון אגרו, אופציה לעלות לשיעור החזקה של 50% כנגד השקעה של כ- 7.3 מיליון שקל נוספים למשך תקופה של כארבע שנים.

 

ווטרמטיק מתמחה באספקה של פתרונות מקיפים להתפלה וטיפול במים לשוק התעשייתי, חקלאי ומוניציפאלי. עיקר פעילותה בשווקים מתפתחים בחו"ל.

 

עבור גאון אגרו, מדובר בהרחבה של תחומי פעילותה לחו"ל כחלק מהאסטרטגיה שלה בתחומי המים והקלינטק.

 

העסקה הנוכחית, הינה העסקה השלישית של גאון אחזקות השנה בתחום המים, ומצטרפת לרכישת חברת מדי ורד ע"י חברת הכוכב והגדלת הרכישה בחברת פלסים ע"י צינורות.

 

אבי הוכמן, מנכ"ל גאון אחזקות אמר ל"כלכליסט": "ווטרמטיק הינה חברה מצוינת, עם פוטנציאל ענק לצמיחה בשוק הבינלאומי, המשביחה את הפורטפוליו של גאון אגרו בתחום הפרויקטים ומהווה נדבך נוסף ליכולת שלנו לפתח את עסקינו בתחום המים גם בחו"ל".

 

עוד הוסיף הוכמן: "הרכישה תואמת את חזון גאון אחזקות להיות השחקן המשמעותי ביותר בשוק המים הישראלי ושחקן חשוב בשוק הבינלאומי באמצעות פורטפוליו ייחודי הכולל את החממה הטכנולוגית כנרות המובילה בעולם בתחומה, דרך קרן הון סיכון אקווה אגרו שמנהלת פורטפוליו ייחודי בתחומי האנרגיות המתחדשות חקלאות חכמה ומים, ופעילות תעשייתית מגוונת ופרויקטים באמצעות חברות הקבוצה, שנוגעות ומעורבות בכל שלב ואספקט של טיפול והובלת מים".

 

זיו מלכין, מנכ"ל ווטרמטיק מסר כי: "המהלך הזה משקף תפיסה אסטרטגית שהשותפות החדשה תאפשר שילוב בין יכולות השיווק והיכולות המקצועיות הייחודיות של מנהלי ווטרמטיק, לבין החוסן הפיננסי והסינרגיה שנוצרת עם חברות הקבוצה שבגאון אגרו וגאון אחזקות".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x