$
דיבידנדים

דיבידנדים: אבי בן אסייג עונה על שאלות נוקבות

מנכ"ל דלק התיישב על כיסא המרואיינים באירוע של החברה, לצדו של אייל קיציס. וגם: איזה אירוע קיים מזרחי טפחות בהילטון ומהו הג'וב החדש של גיורא עופר

רון גרנות 08:4012.04.11

יש לנו דלק נהדרת

 

כ־500 איש השתתפו שלשום באירוע השנתי של חברת דלק ישראל, שעמד השנה בסימן חגיגות 60 שנה לדלק. התוכנית האמנותית כללה מהדורה מיוחדת בלייב של "דלק נהדרת" בכיכובם של איל קיציס, טל פרידמן ואסי כהן. המרואיין המרכזי של המהדורה היה מנכ"ל דלק ישראל אבי בן אסאייג, שהתיישב על כיסא המרואיינים לצדו של קיציס, וענה על שאלות נוקבות כמו עד לאן יעלו מחירי הדלק ומה עתידן של תגליות הגז.

  

אבי בן אסייג ואיל קיציס באירוע של דלק אבי בן אסייג ואיל קיציס באירוע של דלק צילום: קובי פלר

 

ויסגלס בפרונט

 

תפקידו החדש של עו"ד דב ויסגלס גרם אתמול לעימות בין מכבי שירותי בריאות למשרד הבריאות. אתמול הודיעה הקופה כי ויסגלס יעמוד בראשות ועדת איתור למנכ"ל חדש לקופת החולים במקומו של אהוד קוקיה שמונה לאחרונה למנהל הדסה. במשרד הבריאות טוענים כי הקופה הבטיחה למנות שופט בדימוס כראש הועדה ולא עורך דין "בעל זיקה פוליטית", אולם בקופה דוחים את הטענות ואומרים כי מחויבים למינוי של אדם בעל יכולות להתמנות לשופט ולא בהכרח מי שנשא בתפקיד.

 

70 להשכרה

 

יוסי דהן, הבעלים של חברת אלדן, הופתע שלשום על ידי בת זוגו נירית לרגל יום הולדתו ה־70. המאורע נחגג ביקב ססלוב (שבבעלות המשפחה) בקיבוץ איל, ודהן הובא למקום באמתלה של השקת יין חדש. במהלך האירוע בירך מוני בר, מתחרה עסקי והבעלים של באדג'ט, שאמר לדהן כי מתפקידו לכסח אותו אך הוא לא יכול כי הוא אוהב אותו. עוד היו ובירכו: פיני כהן, אלי אלעזרא ששר ביחד עם דהן ומשה להב, "הטיש הגדול", את השיר האהוב עליו "דוגית שטה".

 

עסקים בהילטון

 

אלי יונס אלי יונס צילום: יובל חן

החטיבה העסקית במזרחי טפחות קיימה שלשום במלון הילטון בתל אביב את האירוע השנתי ללקוחות העסקיים. המארחים, המנכ"ל אלי יונס ודורון קלאוזנר, סמנכ"ל ומנהל החטיבה העסקית בבנק, אירחו את רמי שביט, אלי אלעזרא, שלמה שמלצר, יהודה בן אסייג ורון הדסי. לאחר ארוחת הערב התקיימה הרצאתו של דני רוטשילד על התמורות שעובר המזרח התיכון והקשר שבין מדיניות, פוליטיקה וכלכלה.

 

הג'וב החדש של עופר

 

מאז שעזב את תפקידו כמנכ"ל בנק דיסקונט בקיץ האחרון, גיורא עופר שמר על פרופיל נמוך. מאתמול הוא הוסיף לארסנל התפקידים שלו טייטל נוסף: יו"ר הוועד המנהל של עמותת הזנק לעתיד. עופר נחשף לעמותה במהלך כהונתו בדיסקונט, כשהבנק אימץ את העמותה. אתמול הוא אמר כי הוא רואה בעמותה פעילות יוצאת דופן, שמחוללת שינוי חברתי משמעותי ל־50 אלף נערים ונערות מהפריפריה במשך יותר מעשור.

 

אוהבים דגים

 

מסעדת אידי דגים באשדוד ציינה שלשום 30 לפעילותה, והברנז'ה התל אביבית הדרימה לערב קולינרי. בין הלקוחות שבאו לאירוע: יעקב פרי, ישראל מקוב, חיים גבריאלי, וסוללת שפים מובילים כדוגמת יונתן רושפלד, שאול בן אדרת וחיים טיבי ממסעדת מוסקט במצפה הימים. הבעלים אידי ישראלוביץ' העמיד תפאורה שכללה נגינת בוזוקי ומלצרים שהאכילו את כולם עד שתיים בלילה. נתראה בחגיגות ה־31.

 

בריצה קלה

המנכ"לית בפועל של הרכבת הקלה של גוש דן, גלית אסף שנהר, סיימה את מרתון פריז בתוצאה 4 שעות ו־9 דקות. זוהי הפעם הראשונה שאסף שנהר מאתגרת עצמה בריצת מרתון, והיא הבטיחה שגם בשנה הבאה היא תשתתף.

 

מבחן פופולריות: הוזמנתם לכנס בנושא ניהול סיכונים?

 

האירוע: פירמת רואי החשבון PwC Israel עורכת כנס בנושא סיכונים תפעוליים. הכנס יעסוק בין השאר בהיבטים יישומיים של ניהול הסיכונים ובראייה אינטגרטיבית של ניהול הסיכון התפעולי.

 

הפרטים: מחר (יום רביעי), 13 באפריל, בלשכת רו"ח בתל אביב.

 

המשתתפים: אייל בן אבי, שותף, מחלקת ניהול סיכונים ואקטואריה ב־PwC Israel, רו"ח אליאור גבאי, סגן הממונה על שוק ההון במשרד האוצר, רו"ח צורי תמם, סגן המפקח על הבנקים בבנק ישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x