$
בארץ

ניר זיכלינסקי נכנס לייעוץ בתחום תוכניות התגמול

נשיא ומנכ"ל SRI Global Group נכנס לשותפות עם עמי נהרי ואריאל מוזס מכלל פיננסים

נעמה סיקולר 12:2416.02.11
SRI של ניר זיכלינסקי נכנסת לתחום תוכניות התגמול. החברה נכנסה לשותפות חדשה עם עמי נהרי ואריאל מוזס ממקימי כלל פיננסים TIS חברה מקבוצת כלל פיננסים המספקת פתרונות משולבים וכוללים לניהול תוכניות תגמול מבוססות מניות.

 

החברה מבססת את שירותיה על תוכנה ייעודית שפיתחה
בהשקעה של 7 מיליון שקל בתחום של פיתוח מדידה והערכה של כלי לניהול תוכניות תגמול ומכשירי תגמול הוניים אחרים באופן מקוון ואוטומטי. בקרב לקוחותיה כבר נמנות עשרות חברות מהן כאלו הנסחרות בתל אביב ובנאסד"ק. במסגרת השותפות עם SRI פיננסים מתוכננת הרחבה של הפעילות לתחומים נוספים כדוגמת פיתוח מוצרי השקעה, תכנון פיננסי ועוד.

 

ניר זיכלינסקי, נשיא ומנכ"ל SRI Global Group אמר ל"כלכליסט" "עמי ואריאל פיתחו מוצר ייחודי הנותן מענה כולל בתחום הטכנולוגי והאופרטיבי. שותפות זו היא חלק מאסטרטגיית ההשקעה של הקבוצה המתמקדת בהטמעה ויישום מודל הניהול האחראי המשלב עקרונות הוגנות עסקית ואחריות חברתית וסביבתית.

 

SRI Global Group של ניר זיכלינסקי הוקמה במטרה להוביל את תחום ה SRI (Socially Responsible Investment) בישראל, הקבוצה עוסקת בשלושה מגזרי פעילות עיקריים: SRI Investment העוסקת ברכישות, מיזוגים ובהקמת קרן להשקעות בחברות מסורתיות. SRI Consulting המייעצת ומלווה חברות בקבוצה בתחומי העסקים ושילוב בדירקטוריונים ו- SRI Training הפועלת להנחלת המתודולוגיה והפרקטיקה לחברות עסקיות, ארגונים, אקדמיה והציבור הרחב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x