שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שלמה מעוז: "ישראל היא מעצמה כלכלית ונמצאת במצב הטוב ביותר שהיתה אי פעם"

חבר דירקטוריון דיסקונט חיתום והנפקות: "הריבית היום היא הריבית הנמוכה ביותר מאז מלחמת העולם השנייה והשקל מעולם לא היה חזק יותר"

כתב כלכליסט 14:5509.11.10

"ישראל היא מעצמה כלכלית ואנחנו נמצאים במצב הטוב ביותר שהיינו בו אי פעם. יש לנו כלכלה מפותחת וחזקה יותר ממה שהציבור מרגיש ורואה", כך אמר היום (ג') שלמה מעוז, חבר דירקטוריון דיסקונט חיתום והנפקות בוועידת פיתוח ומינוף עסקי בינלאומי שקיים משרד אלתר ושות' עורכי דין.

 

לדבריו,
"עברנו את המשבר החמור ביותר בעולם והריבית היום היא הריבית הנמוכה ביותר מאז מלחמת העולם השנייה והשקל מעולם לא היה חזק יותר. ברוב העולם הריבית נמוכה מאוד על מנת לעודד את הפעילות הכלכלית בעולם. בנוסף, אנו רואים שישנה עלייה חדה בסחר העולמי, בעקבות תוכנית האצה שנקטו מדינות רבות בעולם, גם מדינות שנמצאות במצב טוב".

 

עוד הוסיף מעוז כי "אחת הבעיות הקשות של ישראל היא בעיה של עשירים. ישראל נמצאת משנת 2003 בעודף בחשבון השותף שלה. משנת 1985 ישראל עברה מהפכה שבאה לידי ביטוי בהשקעה בטכנולוגיה צבאית, בקבלה של עולים מרוסיה בעלי ידע וטכנולוגיה, במענקים שניתנו למחקר ופיתוח ובפתיחת מכללות. כל אלה, הביאו לכך שהממשלה הפחיתה את הגירעון ולכן הריביות במשק מאוד נמוכות, ועל כן לציבור קיימת נגישות לשוק ההון".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x