שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

יעקב גלברד יחליף את דוד אבנר כמנכ"ל פרטנר

המשנה למנכ"ל ומי שסומן כמחליפו של אבנר, אלי גליקמן, יפרוש מהחברה, וגלברד יכנס לתפקיד ב-1 באוקטובר

גילעד נס 17:5826.08.10

חודש לפני פרישתו של מנכ"ל פרטנר, דוד אבנר, ומספר ימים לפני החלטת שר התקשורת באשר לתעריפי דמי הקישוריות בסלולר, עוברת החברה זעזוע נוסף – מי שנועד להחליף את אבנר בתפקיד המנכ"ל, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל חטיבת הלקוחות אלי גליקמן, הודיע על פרישה מהחברה, ואת אבנר יחליף בסופו של דבר יעקב גלברד.

 

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

גלברד מכהן כיום בדירקטוריון פרטנר ונחשב בתקופה האחרונה מקורב לבעל השליטה בחברה, אילן בן דב, שהתייעץ עימו גם בעת ההתמודדות על רכישת השליטה בפרטנר בקיץ שעבר. העובדה שגלברד מקורב לבן דב מעלה את האפשרות כי המהלך תוכנן מראש, וכי פרישתו של גליקמן מתבצעת מתוך הסכמה למינויו של גלברד בידי בן דב, ולא כגורם שהביא למינוי בפועל.

 

גליקמן מוערך מאוד בחברה, ורבים ציפו לראות אותו נוטל את המושכות מאבנר אל מול האתגרים שהחברה עתידה לחוות בתקופה הקרובה, אולם יתכן שבן דב עצמו העריך כי נסיונו של גלברד בניהול פלאפון ובזק עתיד לשמש את פרטנר באופן מיטבי בתקופה שכזו, וכך התקבלה ההחלטה להצניחו לתפקיד.

 

יו"ר פרטנר, אילן בן דב, ודוד אבנר פרסמו הודעה למשקיעי החברה ובה הכריזו על השינויים בהנהלה. בן דב ואבנר הודו לגליקמן על תקופתו בחברה, ואבנר ציין כי במהלך תקופתו כמשנה למנכ"ל ניהל גליקמן את השינוי הארגוני שעברה החברה, וטרם לכן הוביל את חטיבת הלקוחות של פרטנר להישגים יוצאי דופן בתחום שירות הלקוחות. בן דב מסר כי הוא מברך את גלברד על תפקידו העתידי, וצופה כי נסיונו הניהולי הענף בתחום התקשורת בצירוף לנכסיה של פרטנר יובילו את החברה לגבהים חדשים. אבנר איחל לגלברד הצלחה בתפקידו כמנכ"ל פרטנר.

 

במקביל הודיעה פרטנר כי עודד דגני, סמנכ"ל לפיתוח עסקי, רגולציה וקשרי משקיעים בחברה, יעזוב את תפקידו במהלך מחצית השנה הראשונה של 2011. אבנר התייחס לפרישתו הצפויה של דגני באומרו כי דגני היה חלק מהנהלת החברה ואחראי לפעילות בתחומים מרכזיים בה, כולל הקשר עם שוק ההון, טיפול בהסכמי הנדידה של החברה ובתקופה האחרונה ניהול תחום הרגולציה. אבנר הגדיר את דגני כגורם משמעותי שסייע לצמיחת החברה, ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו.

 

העתיד לוט בערפל

 

בפברואר האחרון הודיעה פרטנר כי מנכ"ל החברה הנוכחי, דוד אבנר, יפרוש מכס המנכ"לות ב-1 באוקטובר, וכי גליקמן ימונה למנכ"ל. אבנר אמור היה להפוך לסגן יו"ר פעיל בפרטנר, למרות שבחודשים האחרונים הוצעו לו מספר תפקידים בחברות מחוץ לענף התקשורת, ועתידו כעת לוט בערפל.

 

גלברד שימש בעבר כמנכ"ל פלאפון ובהמשך כמנכ"ל בזק, כאשר מתפקיד זה אולץ לפרוש בעקבות שערוריית האופציות, שבה נמתחה ביקורת קשה על הליך קבלת ההחלטות בדירקטוריון החברה בכל הקשור לאישור תנאי התגמולים של בכירי החברה.לאחרונה הגיע גלברד לפשרה עם בזק בתביעה שהגיש נגדה, בה טען כי החברה חבה לו כספים שהיו מגיעים לו כחלק מתנאי העסקתו , ובין הצדדים נקבע כי בזק תשלם לגלברד 9 מיליון שקלים והתביעה תימחק.

 

ביום שני הקרוב צפויה פרטנר לפרסם את דו"חותיה לרבעון השני של השנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x