שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
דעות

פרשנות: לא לחיץ ולא סחיט

"מנכ"לי חברות הסלולר הנכבדים, גם אם תשלחו לפתחי לוביסטים ואחרים אני מודיע - לא אכנע". שלכם, יו"ר ועדת הכלכלה, אופיר אקוניס

אל: מנכ"לי חברות הסלולר

הנדון: הפחתת דמי הקישוריות

 

נכבדיי,

 

בתקופה האחרונה הנכם מנהלים באופן ישיר ובאמצעות לוביסטים, עורכי דין, רגולטורים לשעבר וסתם חברי מרכז, מאבק נגד שר התקשורת בעניין הפחתת דמי הקישוריות.

 

נדהמתי לקרוא בעיתונים כי שליחים מטעמכם מנסים להפעיל לחצים כבדים על שר התקשורת משה כחלון, כדי שלא יוריד את דמי הקישוריות ולא יפגע ברווח שלכם. השתוממתי גם לגלות כי אותם השליחים אף הפעילו לחצים על ח"כים שונים באותו עניין ממש, ורק במשרדי הטלפון לא צלצל.

 

מה דעתך על מניית סלקום:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אמנם שאלת הקישוריות אינה נמצאת בסמכות ועדת הכלכלה, שבראשה אני עומד, ושר התקשורת אינו אמור לקבל את אישורה של הוועדה לעניין, עם זאת ברצוני להזכירכם כי גם עליי אי אפשר ללחוץ וגם עליי אי אפשר להשפיע בנושא כבד משקל זה.

 

אם, למשל, בעל השליטה בפרטנר אילן בן־דב היה רוצה להיפגש איתי בקפה ג'ו ברחוב החשמונאים בתל אביב, ולהסביר לי מדוע עליי ללחוץ על כחלון שלא יוריד את דמי הקישוריות, הייתי דוחה את בקשתו מכל וכל. בעיקר אם היה מדובר ביום רביעי. אם מנכ"ל סלקום עמוס שפירא היה מזמין אותי לסיור בחברה בשביל להתרשם מקרוב מפעילותה ומתרומתה למשק, סיור שכולל ארוחת צהריים עם שלוש מנות, הייתי בוודאי משיב את פניו ריקם.

 

כי גם אני, כמו קודמיי בתפקיד, לוחם בחירוף נפש למען הצרכנים, וגם אם תשלחו לפתחי לוביסטים ואחרים אני מודיע מראש - לא אכנע!

 

(אבל בחיייכם, תשלחו כבר מישהו, גם אני רוצה לקבל כותרת!)

 

שלכם,

 

יו"ר ועדת הכלכלה

ח"כ אופיר אקוניס

בטל שלח
    לכל התגובות
    x