$
בארץ

הפיתוח הזוכה בתחרות יזמים צעירים: מקל לארטיק ובתוכו מגבון לח

חברת פנדה אשר פיתחה את המוצר מורכבת מתלמידים בני 15 מבית הספר "גוונים" בצורן-קדימה. הפיתוח יתחרה בתחרות הבינלאומית שתתקיים באיטליה

כתב כלכליסט 15:5423.06.10
הזוכים בתחרות יזמים צעירים והפיתוח - מגניבון הזוכים בתחרות יזמים צעירים והפיתוח - מגניבון צילום: ישראל סאן

מגניבון - מקל לארטיק ובתוכו מגבון לח לניקוי הידיים והפנים בסיום אכילת השלגון, הינו הפיתוח המיוחד שהביא את חברת פנדה לזכייה בתחרות הגמר של ארגון יזמים צעירים אתמול (ג') בחיפה.

 

פנדה הוקמה במסגרת התכנית "עושים עסקים" של ארגון יזמים צעירים ישראל מיסודו של לאומי, והיא מורכבת מתלמידים בגילאי 15, מבית הספר "גוונים" צורן-קדימה. החברה גברה על תשע חברות נוספות, שהעפילו לגמר מבתי ספר שונים ברחבי הארץ.

 

החברה תתחרה בתאריכים 20-22/7/2010 מול כ-40 חברות שונות מרחבי אירופה בתחרות הבינלאומית שתתקיים בסרדיניה, איטליה.

 

בשנה שעברה ייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית שהתקיימה ברוטרדאם, הולנד, תיכון דה שליט מרחובות אשר זכה בפרס "התצוגה המרשימה".

 

אורי ילוז, מנכ"ל יזמים צעירים, ציין כי התחרות השנה היתה הקשה ביותר. "מעולם לא עמדו בתחרות ארצית קבוצות יזמים צעירים ברמה כל-כך גבוהה" אמר ילוז, והוסיף כי "אני מקווה שבני הנוער ישכילו להשתמש בכלים שקיבלו במהלך השנה, על מנת להפוך ליזמים בעצמם בחייהם הבוגרים".

 

יזמים צעירים הוא ארגון בינלאומי הפועל ב 102 מדינות ומאומץ על ידי החברות הגדולות בעולם דוגמת CITY GROUP, HP ועוד, ובישראל ע"י קבוצת לאומי. במסגרת הפרויקט מקימים התלמידים (גילאי 15-17) בהדרכת מורה ומנחה "מיני-חברה" עסקית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x