שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

בן אליעזר: המצב שם אצל החרדים קטסטרופלי, כ-60 אלף לא עובדים

שר התמ"ת אמר כי הוא "מבוהל הרבה זמן מהקרע בעם, ולכן המאמצים שלי ושל משרדי בשנה וחצי האחרונות - לעשות כל מאמץ לשלב את החרדים בשוק העבודה"

כתב כלכליסט 15:0219.06.10

"אני מבוהל הרבה זמן מהקרע בעם, ולכן המאמצים שלי ושל משרדי בשנה וחצי האחרונות - לעשות כל מאמץ לשלב את החרדים בשוק העבודה". כך אמר שר התמ"ת, בנימין בן אליעזר הבוקר בשבתרבות בבת ים.

 

"המצב שם הוא קטסטרופלי. אנחנו די מצליחים לשלב נשים חרדיות בעבודה, עם זאת – יש
בטווח 60 אלף איש שלא הולכים לעבודה, ואנחנו מגלים היום בעיה של 62 שנים", אמר בן אליעזר.

 

בהתייחסותו להחלטת בג"ץ בעניין עמנואל, אמר בן אליעזר: "השאלה הנשאלת - חוק או הלכה - אני רק מקווה שהמדינה והממשלה ידעו לנקוט בכל הצעדים הכי חמורים שיש ויהיו מאוחדים סביב החלטת בג"ץ. בתגובה שלנו אנו בונים כאן את החברה של מחר, חברה שאסור לה שתהיה דואלית.

 

"מה שמטריד אותי – כיצד תנועה כמו ש"ס, שחרטה על דגלה את המאבק למען האוכלוסייה הספרדית, נאלמת דום בימים האחרונים.

 

אנחנו מוכרחים לגבות את ביהמ"ש העליון וללכת עם ההחלטה עד הסוף. יש דברים שאין ויתורים עליהם. אני מעריך בנושא שהממשלה תצטרך להיות אחודה - אין דבר מעל החוק.

 

שומע את הקולות של הנשים הבוכיות, אני בז לאופן בו משתמשים בילדים באופן ציני כדי להעמיד אותם בסיטואציות לא נורמאליות. אני בא מבית מסורתי, אך הבית שלי דיבר איתי על פשרות, על דרך לחיות יחד, על אהבת ישראל.  במדינת היהודים ספרדים החוצה אשכנזים בפנים?! נשמע לי מצחיק. עבורי - ילד הוא ילד וצריך להתייחס אליהם בצורה אחידה", אמר בן אליעזר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x