$
רכב

יבואני הרכב מוזילים את מכוניות היוקרה המשומשות

ההנחות - בעקבות הציפייה להוזלות ניכרות במחירון לוי יצחק שיתפרסם בקרוב

תומר הדר ושרון ביידר 20:5129.12.09

מחלקות הטרייד אין של יבואני הרכב יוצאות בשורה של הפחתות ניכרות במחיריהן של מכוניות היוקרה: מבדיקת "כלכליסט" עולה שבימים הקרובים יהיה ניתן להשיג מכוניות מנהלים משומשות בהנחות של עשרות אחוזים ממחיר המחירון הרשמי שלהן.

 

המהלך של היבואנים נובע ממיעוט הלקוחות: אלו

מצפים לירידות ניכרות במחיריהן של מכוניות היוקרה המשומשות עם פרסומו של מחירון לוי יצחק החדש בעוד ארבעה ימים.

 

בניגוד לנורמה השגורה בענף, שמכתיבה בדרך כלל הוזלות ניכרות רק למכוניות שהחליפו ידיים רבות וגמאו קילומטרים רבים, הפעם ניתנות הנחות משמעותיות גם על מחיריהן של מכוניות מיד ראשונה שנסעו קילומטראז' נמוך יחסית.

 

כך לדוגמה בכלמוביל, יבואנית מרצדס, מוצעת למכירה מכונית המנהלים לקסוס LS 460 במחיר של 500 אלף שקל במקום מחירה הרשמי, 581 אלף שקל. לצדה ניתן למצוא גם את מכונית הקופה אאודי A5 במחיר של 400 אלף שקל במקום 452 אלף שקל. את גרסתו הבכירה של רכב השטח פולקסווגן טוארג, שמצוידת במנוע דיזל בעל עשר בוכנות, אפשר לרכוש במחלקת הטרייד אין של כלמוביל ב־577 אלף שקל במקום 644 אלף שקל.

 

באוטו דיל, סוכנות הטרייד אין הרשמית של צ'מפיון מוטורס, יבואנית אאודי, ניתן לרכוש את רכב השטח ג'יפ פטריוט ב־139 אלף שקל במקום 157 אלף שקל. לצדו אפשר למצוא את מכונית המנהלים הבכירה של ב.מ.וו, ה־750 ממודל 2006, שנמכרת ב־300 אלף שקל במקום 340 אלף שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x