$
בארץ

מנכ"ל הסוכנות היהודית משה ויגדור מונה כמנכ"ל המועצה להשכלה גבוהה

ויגדור יחליף בתפקיד את רו"ח סטיבן סתיו שהודיע אתמול כי יפרוש בתחילת מרץ. יו"ר ות"ת: "לויגדור ניסיון רב במערכות ציבוריות בכלל ובמערכת ההשכלה הגבוהה בפרט"

נעמה סיקולר 15:5324.12.09

משה ויגדור, מנכ"ל הסוכנות היהודית, מונה למנכ"ל המועצה להשכלה גבוהה ומנכ"ל הוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת), כך הודיע היום (ה') שר החינוך, גדעון סער. ויגדור יחליף בתפקיד את רו"ח סטיבן סתיו שהודיע אתמול כי יסיים את תפקידו בתחילת מרץ,  לאחר ארבע שנים בתפקיד.

 

ויגדור
מכהן מאז שנת 2005 כמנכ"ל, ולפני כן כיהן כמנכ"ל חברת "יישום" להעברת טכנולוגיות של האוניברסיטה העברית. בשנים 1992 עד 2004 הוא שימש כמנכ"ל וסגן נשיא של האוניברסיטה העברית. כמו כן כיהן גם כיועץ חיצוני לארגון אונסק"ו ואף שימש כחבר בפורום קביעת המדיניות של הארגון.

 

סטיבן סתיו, המנכ"ל היוצא, מילא שורה ארוכה של תפקידים במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל. בין היתר כיהן בתפקיד חשב האקדמיה לאמנות "בצלאל", מבקר פנים של האקדמיה הלאומית למדעים, וסמנכ"ל לתקצוב של המועצה להשכלה גבוהה.

 

פרופ' מנואל טרכטנברג, יו"ר ות"ת, אמר כי "ויגדור הנו בעל ניסיון רב במערכות ציבוריות בכלל ובמערכת ההשכלה הגבוהה בפרט. אין ספק כי ניסיונו העשיר, מקצועיותו המוכחת והידע הרחב שהוא מביא עמו יאפשרו לו להשתלב באופן מיידי בתפקיד המורכב של מנכ"ל מל"ג/ות"ת, ולהיות שותף מרכזי בהתמודדות עם האתגרים העצומים העומדים בפני מערכת ההשכלה הגבוהה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x