$
דיבידנדים

דיבידנדים: בגזית גלוב מרימים כוסית לכבוד השנה החדשה

וגם: אשתו של עו"ד דן להט הפתיעה אותו בכרטיס להופעה של לאונרד כהן במונטה קרלו

רון גרנות 09:1206.09.09
ליאון ושולה רקנאטי ליאון ושולה רקנאטי
איתנות פיננסית

הרמת כוסית של גזית גלוב לרגל השנה החדשה, יום רביעי, קלרה, תל אביב

 

הרמת הכוסית המסורתית של גזית גלוב לרגל השנה החדשה נערכה גם השנה על שפת הים בתל אביב. על מדשאות הקלרה נרשמה התייצבות מלאה של כל הנהלת גזית גלוב, כולל חיים כצמן, דורי סגל, אריה מינטקביץ', רוני סופר ורונן אשכנזי, מנכ"ל גזית גלוב ישראל. גם מיקי בר חיים, שעזב לאחרונה את החברה, נראה במקום.

 

עולם העסקים בא לפתוח את השנה במינגלינג ברמה גבוהה. נהנו מקייטרינג של מגי ותולי ולוקיישן מעוצב: יעקב נאמן, דב קוטלר, עמי אראל, יצחק סוארי, יאיר המבורגר, ארז ויגודמן, שלמה ינאי, ישראל מקוב, דדי בורוביץ', דליה רבין, שולה וליאון רקנאטי, יאיר דורי, נתן חץ, רקפת רוסק עמינח, מיכאל שטראוס, רונן צלניר, אבי פישר, עמוס שפירא, רם כספי, בועז שוורץ, דני נווה, הראל ויזל, רוני מילוא וליאורה עופר ולוני רפאלי.

 

ליאורה עופר ולוני רפאלי ליאורה עופר ולוני רפאלי

 

הוזמנתם לכנס של מטריקס?

האירוע: כנס מנהלי רכש בכירים שעורכת מטריקס. בין הרצאות האורח ייערכו פאנלים מקצועיים.

הפרטים: 9 בספטמבר, 9:00, סטוקו, רמת גן.

המזמינים והמוזמנים: ארז מלצר וזיו מנדל ירצו, איריס בק, ינון לנדנברג, פנינה שנהב ומנהלי הרכש של קומברס, אמדוקס, פלאפון, yes, HOT, בזק בינלאומי, לאומי קארד, מיקרוסופט, סלקום, דלק, קבוצת שטראוס ועוד.

 

דן להט מתרגש במונטה קרלו

החוויה התרבותית של עו"ד דן להט: "אשתי רונית הפתיעה אותי בשבוע שעבר בכרטיס להופעה של לאונרד כהן במונטה קרלו. זו היתה חוויה מרגשת מאוד. היתה הופעה אינטימית, לפני 500 איש, כולל אלטון ג'ון ובונו בקהל. גם בארץ אני לא מתכוון לפספס את ההופעה של כהן. מבחינתי זו החוויה התרבותית הכי יוצאת דופן ומומלצת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x