$
בארץ

ת"א: שני הרוגים בהתקפת ירי במרכז הומו-לסבי

לפי עדי ראייה, גבר לבוש שחורים פתח באש במקום מפגש של חברי הקהילה ההומו-לסבית ברחוב אחד-העם

אבי כהן, ynet 23:3401.08.09
מסע ירי במרכז הקהילה ההומו-לסבית בת"א. שני בני-אדם נהרגו הערב (שבת) ו-10 נפצעו באירוע ירי במקום מפגש של חברי הקהילה ההומו-לסבית ברחוב אחד-העם בתל-אביב. מצבם של שישה מהפצועים מוגדר בינוני-קשה, ומצבם של ארבעה הוא קל. צוותי מד"א ומשטרה הוזעקו למקום.

  

סמוך
לשעה 22:40 נשמעו יריות במרכז תל-אביב. מהמקום נמלט אדם לבוש שחורים, שנראה מאוחר יותר באזור שדרות רוטשילד. המשטרה הזעיקה כוחות מכל האזור למקום ובמקביל פונו צירים - כדי לאפשר תנועת אמבולנסים. גם המפכ"ל רנ"צ דודי כהן ומפקד המחוז, ניצב שחר אילון, הגיעו למקום. המשטרה סגרה את האזור לכניסת בני אדם, בטענה שייתכן כי היורה עודו נמצא בשטח. 

 

עדי ראייה סיפרו כי הפצועים הוצאו מהבניין על אלונקות בזה אחר זה. "המקום נראה כמו בית מטבחיים", סיפר אחד מעדי הראיה. בנוסף, אזרחים שהיו במקום הוזהרו על-ידי השוטרים כי במקום מסתובב אדם חמוש.

  

יניב וייצמן, פעיל בקהילה הגאה, אמר: "על פי ההערכות - מדובר בפגיעה מכוונת ויזומה נגד הקהילה הגאה". במקום התקבצו רבים מחברי הקהילה, בפנים חתומות, תוך שהם מנסים לברר מה עלה בגורל מכריהם.

   

מ', הפעיל בקהילה, אמר: "היינו בתוך המקום (משרדי האגודה - א.כ.). בימי שבת מתקיימים מפגשים פתוחים לבני נוער הומואים ולסביות. יצאנו החוצה והתחלנו לשמוע יריות.

 

אנשים התחילו לרוץ בהיסטריה. בהתחלה חשבתי שמדובר בנפצים. ראיתי את היורה, רעול פנים, בערך 1.70. הוא כיוון לעברי אקדח ואז המשיך לרוץ".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x