$
משפט

המרכז הגסטרונומי "על השולחן" תובע 840 אלף שקל ממקים האתר שלו

לטענתם פיתוח האתרים על ידי החברה של אברהם מאיו נוהל בצורה שערורייתית. מאיו: "על השולחן" החליפו חמישה מנהלי פרוייקטים במהלך העבודה. הם חייבים לנו 800 אלף שקל

מארק שון 17:5825.02.09

המרכז הגסטרונומי "על השולחן" הגיש היום (ד') לבית המשפט השלום בתל אביב תביעה של כ-840 אלף שקל נגד אברהם מאיו והחברה שבבעלותו ק.מ.א. תעשיות תוכנה, בעקבות הפרה של הסכם להקים אתרי אינטרנט למרכז.

 

המרכז שעוסק בהוצאה לאור של ספרים ומגזינים, עריכת קמפיינים ומחקרים

בתחום הגסטרונומיה והמסעדנות, החליט להקים 2 אתרים חדשים, האחד במתכונת רשת חברתית, והשני בשפה האנגלית. מנכ"ל המרכז, גור אילן, פנה למאיו לאחר היכרות אישית וחברית רבת שנים, לצורך פיתוח האתרים. הפנייה באה גם על רקע שיחות בין השניים, במהלכן סיפר מאיו לאילן שהוא שותף בחברת אינטרנט בשם "מאיו מדיה גרופ", והציג את החברה כבעלת היקף פעילות מרשים, ששוקדת על הקמת 8 אתרים, ובתוכם 2 מנועי חיפוש מסחריים.

 

מכתב התביעה, שהוגשה באמצעות עו"ד יאיר פרלה, עולה עוד כי במסגרת ההסכם מחודש מאי 2007 התחייב מאיו להקים את שני האתרים תוך מספר חודשים תמורת 40 אלף דולר. על השולחן טוענים, כי פיתוח האתרים נוהל בצורה שערורייתית והנתבעים התגלו כנעדרי הכישורים המקצועיים הדרושים לצורך עמידה במטלות שנטלו על עצמם. לטענתם, גם בחלוף שנה וחצי חברת ק.מ.א לא הצליחה להקים את האתרים.

 

מאברהם מאיו נמסר בתגובה: "המנכ"ל של ק.מ.א. הוא פיני גורן, סמנכ"ל המכירות לשעבר של האתר "וואלה". עובדה זו לבדה מראה על רצינותה. הפיתוח של האתרים נמשך למעלה מהצפוי באשמת "על השולחן", שהחליפו חמישה מנהלי פרוייקטים, אשר כל אחד מהם ביקש פיתוח אחר". מאיו הוסיף, כי "למרכז יש חוב של כ-800 אלף שקל לאחר שפיתחנו את האתרים והם ביקשו מאיתנו להוריד אותנו מהרשת. אנחנו נתבע את החוב עד השקל האחרון".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x