$
משפט

בנק דיסקונט לביהמ"ש: מפעילות גן אורנים חייבות לנו כ-42 מיליון שקל

הבנק הגיש בקשה לכינוס נכסים והכרזה על יוחאי פלג כפושט רגל בה פורט חוב החברות המפעילות את הגן, פוד קונקשיין ואף.סי.אמ

מארק שון 15:4519.01.09

החובות של שתי החברות המפעילות את גן אורנים, פוד קונקשיין ואף.סי.אמ, מוערכים בכ-42 מיליון שקל, כך עולה מהבקשות לכינוס הנכסים של החברות והכרזה על יוחאי פלג כפושט רגל שהוגשו בבית המשפט המחוזי על ידי בנק דיסקונט.

 

מהבקשות שהוגשו במעמד צד אחד באמצעות עו"ד ישראל שפלר עולה, כי מנכ"ל אף.סי.אמ., ניסים בן נון, פעל בימים אלה להקמת חברה זהה לחלוטין, פריים גן אורנים בע"מ, שנרשמה על ידו ביום ד' שעבר.

 

"הקמת חברת פריים גן אורנים בימים האחרונים בלבד הינו לכאורה נסיון ברור ושקוף להברחה או ריקון פעילות ונכסי אף.סי.אמ.", נכתב בבקשה, "באופן המנוגד לחלוטין להוראות אגרת החוב".

 

עו"ד שפלר ביקש להכריז על פלג כפושט רגל, וציין שככל הידוע לבנק דיסקונט הוא נמלט מהארץ ונושים רבים מתדפקים על דלתות הגן ללא כל מענה.

 

מהבקשה לכינוס נכסים קבוע עולה כי פלג שיעבד לטובת בנק דיסקונט את הזיכיון להפעלת גן אורנים ואת מוניטין החברה.

 

מהבקשה עולה עוד כי פלג שיעבד לטובת הבנק הן את הזיכיון שיש לו להפעלת גן אורנים והן את מוניטין החברה. המשמעות היא כי הצהרותיו של גדי כהן, גורם הפעיל בתחום האירועים בארץ, שניתנו אמש (א') בפני זוגות האמורים להינשא במקום, אינן רלוונטיות. כהן הצהיר כי הוא מעוניין להיכנס בנעלי החברה, אם כי הבהיר כי יקיים אירועים תמורת תשלום.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x