$
דיבידנדים

דיבידנדים: גרביטי והרב גרוסמן למען מוישי

וגם: איפה אכלו יצחק וחיה תשובה, ומי השתתף בבת המצווה של בתו של מוקי שניידמן

רון גרנות 10:0321.12.08
הבוקר יוצאת הנהלת גרביטי, בבעלות יורם אלטמן, לפגישה עם הרב יצחק דוד גרוסמן במגדל העמק. המטרה: גיוס כספים לפתיחת קרן נאמנות לאחיינו של גרוסמן, הילד מוישי, שהתייתם מהוריו בפיגוע הרצחני במומביי לפני שלושה שבועות. גם עו"ד יעקב נאמן, העומד בראש הקרן, הצטרף לנסיעה. אלטמן אף מתכנן ערב התרמה למוישי, בהשתתפות בכירי המשק. "המטרה היא לגייס כמה שיותר אנשי עסקים בכירים, בארץ ובעולם, כדי להבטיח את החממה הטובה ביותר עבור מויישי", אמר אלטמן. 

 

רון גזית חוגג

 

חמישי בערב. עשרת השותפים במשרד עורכי הדין רון גזית, רוטנברג ושות' מציינים את סיום השנה "המוצלחת בתולדות המשרד", כהגדרת אחד השותפים. בתפריט: כל אחד מהנוכחים בא עם בת זוגו לארוחת ערב במסעדת דקא בתל אביב.

 

אילן בן דב וקרן מיכאלי אילן בן דב וקרן מיכאלי
כישרונות צעירים

 

בת מצווה לבתו של מוקי שניידמן. יום שישי, מרכז הירידים, תל אביב

רון לובש, איילה ובועז מולדבסקי, דרורית ורטהיים ובני קרייתי, דגנית ויואב חרל"פ, אורנה ודני ברנר, קרן מיכאלי ואילן בן־דב והפרסומאים גדעון עמיחי, אייל חומסקי וראובן אדלר חגגו עם בעל השליטה בחברת ביטוח ישיר, מוקי שניידמן, ובת זוגו רונית את בת המצווה של בתם ליאור. קצת לפני כניסת השבת התאספו כולם בביתן מספר 15, שם הוקרן סרט שכלל ברכות ואיחולים מהחברים. באמנותית - האחות הצעירה הקדישה לכלת השמחה שיר, ולהקת תיפוף עלתה לפינאלה לסשן של תיפופים. על הבמה הוצגה מכונית חיפושית עתיקה כחלק מהתפאורה, ולילדים הוקצה אגף נפרד שכלל משחקים, הפעלות ואוכל בהתאם.

 

רגולטורים במודי'ס

 

פרדריק דרבון, מנכ"ל מודי'ס אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, וירון ארנסט, מנהל ההשקעות והקרנות במודי'ס העולמית, הקדישו את יום שלישי שעבר לדיונים על דירוגי החברות והבנקים. השניים נפגשו עם יו"ר רשות ניירות ערך פרופ' זהר גושן, המפקח על שוק ההון במשרד האוצר ידין ענתבי והמפקח על הבנקים רוני חזקיהו, וזכו לליווי צמוד של ראשי מידרוג, גדעון אילת וגיל גזית. לבסוף הם סיירו בחומות העיר העתיקה ובכותל.

 

מסימני המצב

 

השבוע שעבר. יצחק וחיה תשובה מפגינים עממיות באחת החומוסיות ברחוב נחמני בתל אביב.

 

יעקב רז, דודי כהן ושוקי סגיס יעקב רז, דודי כהן ושוקי סגיס
דודי באשדוד

 

יו"ר חברת נמל אשדוד יעקב רז ומנכ"ל החברה שוקי סגיס ערכו בשבוע שעבר בשובר הגלים בנמל אשדוד קבלת פנים למפכ"ל המשטרה דודי כהן. הם הציגו למפכ"ל סקירה קצרה על פעילות הנמל, וכהן השתתף בדיון על מצבה הכלכלי של החברה. בתום המפגש עצרו הנוכחים באנדרטה לזכרו של רפאל איתן, ורז אמר כי תרומתו של רפול להקמת שובר הגלים מורגשת עד היום.

 

הוזמנתם לוועידת המלונאים?

 

האירוע: ועידת המלונאים השנתית, שתעסוק בתיירות בצל המשבר.

 

הפרטים: שלישי, 23 בדצמבר, 11:00, הילטון תל אביב.

 

המזמינים והמוזמנים: נשיא התאחדות המלונות אלי גונן, עמי ומיכל פדרמן, אלפרד אקירוב, אבי פרידמן, רפי שדה ושרגא ברוש.

  

שחר סיידון רץ אל תוך הים

 

הכושר של שחר סיידון, יו"ר סייבל השקעות: "פעמיים־שלוש בשבוע, בשש וחצי בבוקר, אני רץ מחוף מנדרין בתל אביב לחוף סידני עלי בהרצליה. מדי פעם אני נוהג לשלב גם שחייה, של כ־10 ק"מ. נוסף על כך, אני רוכב בשטח, באזור כרמי יוסף או כרם מהר"ל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x