רכב

פאסאט CC ושירוקו מגיעות לישראל

יבואנית פולקסווגן, צ'מפיון מוטורס, הודיעה על שיווק שני הדגמים בישראל. מחירה של פאסאט CC 2.0 נקבע ל-300 אלף שקל וצפי ההזמנות הוא כ-150 מכוניות בשנה

תומר הדר 15:2508.09.08

צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן, הודיעה על השקתה של פאסאט CC בישראל. בניגוד לפאסאט ה"רגילה", ה-CC מוגדרת כ"מכונית קופה בעלת ארבע דלתות".

 

בשלב הראשוני תגיע ה-CC לישראל עם מנוע בנזין בעל מגדש טורבו בנפח 2.0 ליטרים שמשודך לתיבת הילוכים אוטומטית ומזניק את ה-CC מ0 ל-100 קמ"ש ב-7.8 שניות ולמהירות סופית של 238 קמ"ש. בימים אלה נבחן בצ'מפיון מוטורס יבוא גרסאות בנזין ודיזל נוספות.

 

פאסאט cc פאסאט cc

 

מחירה של פאסאט CC 2.0 נקבע ל-300 אלף שקל וצפי ההזמנות הוא כ-150 מכוניות בשנה. פאסאט CC אינה המכונית הראשונה של פולקסווגן שפונה אל שוק מכוניות המנהלים: בעבר יובאה לישראל פולקסוגן פייטון, שמתחרה בחו"ל באאודי A8, אך מכוניות בודדות מדגם זה נמכרו. בצ'מפיון מוטורס מדגישים שה-CC פונה אל נישה מסוימת שאינה מצטלבת עם העדפותיהם של לקוחות אאודי.

 

בנוסף, מצ'מפיון מוטורס נמסר שמכונית הספורט פולקסווגן שירוקו, המבוססת על מכלוליה של פולקסווגן גולף הבאה, תושק בישראל לקראת סוף השנה. שירוקו תיובא לישראל בשתי גרסאות שיצוידו במנועי טורבו בנפח 1.4 ו-2.0 ליטרים, שישודכו לתיבות הילוכים אוטומטיות רובוטיות. מחירה של שירוקו טרם נקבע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x