סגור

נחשף בכלכליסט
כאל מאשרת: רועי קציר מהבנק הדיגיטלי ימונה למשנה למנכ"ל

קציר פורש במפתיע מהבנק הדיגטלי לטובת תפקיד בכיר בחברת כרטיסי האשראי כאל. במקביל, שרון בן עזרא ימונה לראש חטיבת האשראי בחברה וליטל וקסלר תקבל תואר משנה למנכ"ל

חברת כרטיסי האשראי כאל אישרה את חשיפת כלכליסט על המעבר של רועי קציר, בכיר בבנק הדיגיטלי, לשורותיה. בהודעה שפרסמה כאל נכתב כי דירקטוריון כאל, בראשות אסתר דויטש, אישר שורת מינויים בהם את מינויו של קציר למשנה למנכ"ל ולראש חטיבת אסטרטגיה ופיתוח עסקי.
במסגרת תפקידו הוא יהיה אחראי על הדאטה והדיגיטל ועל מנועי ההכנסות של כאל. קציר פורש מתפקידו כמספר 2 בבנק הדיגיטלי. הוא שימש שם כסמנכ"ל שיווק, מכירות ולקוחות. בעבר, כיהן כמנהל מטה סחר ושיווק בשופרסל ולפני כן במספר תפקידים בבנק הפועלים.
2 צפייה בגלריה
רועי קציר שופרסל
רועי קציר שופרסל
רועי קציר
(צילום: סיון פרג')
במקביל לכך הודיעה כאל כי שרון בן עזרא מונה למשנה למנכ"ל ולראש חטיבת אשראי. במסגרת תפקידו, יוביל בן עזרא את תחום האשראי החוץ בנקאי, ויהיה אחראי להרחבת הפעילות במגזר הצרכני והעסקי. בן עזרא נמנה בעבר על צוות המייסדים של מימון ישיר. בין תפקידיו האחרונים כיהן כסמנכ"ל שיווק, מכירות ואשראי וכן סמנכ"ל שיווק, כלכלה ו-BI במימון ישיר, שם הוביל בניית מודלי אשראי מתקדמים וייחודיים, קידם שיתופי פעולה אסטרטגיים וניהל את האסטרטגיה השיווקית.
2 צפייה בגלריה
ליטל וקסלר – סמנכ"ל, ראש חטיבת משאבי אנוש
ליטל וקסלר – סמנכ"ל, ראש חטיבת משאבי אנוש
ליטל וקסלר, ראש חטיבת משאבי אנוש
(צילום: ישראל הדרי)

שלושה מנהלים נוספים בכאל מונו לתפקיד משנה למנכ"ל. הראשונה היא ליטל וקסלר, ראש חטיבת משאבי אנוש ומטה שנחשבת למנהלת מוערכת מאוד בחברה, ולצידה אסף שניר, ראש חטיבת הלקוחות ואירנה פורטניק, ראש חטיבת טכנולוגיה ותפעול.