$
אפליקציות

חדש: הכתבה בעברית באייפון ובאייפד

עדכון 8.3 למערכת ההפעלה של המכשירים כולל תמיכה מלאה בהכתבת טקסט בשפתנו. מעתה, ניתן להכתיב מיילים והודעות SMS. איך מתקינים את העדכון ומתחילים לדבר עם המכשיר?

עומר כביר 21:3508.04.15
נמאס לכם להקליד מיילים בעברית באייפון? אתם יכולים להפסיק. מהערב, הסמארטפון של אפל תומך גם בהכתבה קולית בעברית.
אפל החלה להפיץ את גרסה 8.3 של מערכת ההפעלה iOS. הגרסה כוללת מגוון רחב של תיקוני באגים, עדכונים ותוספות (למשל, הגדלה משמעותית של אייקוני האימוג'י של המכשיר). ואולם, בעבור המשתמשים דוברי העברית הבשורה החשובה ביותר היא הוספת התמיכה בהכתבה בשפה זו.

 

מבדיקה קצרה שביצענו, ההכתבה עובדת בצורה מספקת ומצליחה לזהות משפטים מורכבים שדוברו בצורה רגילה, הוראות כמו סימני פיסוק (יש לומר "פסיק", "נקודה", “סימן שאלה” וכו') או מעבר שורה (“שורה חדשה") ואפילו שמות. היכולת עדיין לא מושלמת, אבל צפויה להשתפר ככל שיתמשו בה יותר אנשים.

 

זה עובד. בדקנו זה עובד. בדקנו

 

כדי ליהנות מיכולת ההכתבה בעברית יש תחילה להתקין את הגרסה העדכנית של iOS. במידה שלא קיבלתם הודעת מערכת לעדכון אוטומטי, ניתן לבצע את העדכון באופן ידני: היכנסו להגדרות -> כללי -> עדכוני תוכנה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך להשלמת ההתקנה.

 

אחר סיום ההתקנה וההפעלה מחדש, כל שצריך לעשות כדי ליהנות מהיכולת החדשה זה להיכנס לתוכנה או יכולת שמאפשרת כתיבת טקסט, לעבור למקלדת בעברית, ללחוץ על אייקון המיקרופון שמופיע עכשיו ליד מקש הרווח ולהתחיל לדבר. אמרתם את כל מה שהיה לכם להגיד? לחצו על "סיום".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x