$
חדשות טכנולוגיה

ענקית הענן סיילספורס פותחת מחדש את משרדיה בישראל

החברה הודיעה היום על חזרה למשרדיה לראשונה מאז נסגרו עקב הקורונה כאשר בין הראשונים להיפתח מבין נציגויותיה במזרח התיכון, אירופה וארה"ב הם משרדיה בת"א. סיילספורס מעסיקה 700 עובדים בישראל

מאיר אורבך 17:0612.04.21

חברת סיילספורס (Salesforce) הודיעה היום (ב') על פתיחת משרדיה לאחר שהיו סגורים מאז תחילת מגיפת הקורונה. בין המשרדים הראשונים להיפתח מבין נציגויות החברה במזרח התיכון, אירופה וארה"ב הם משרדיה בתל אביב.

 

 

 

בשלב זה של הפתיחה המחודשת, משרדים יוכלו להיפתח מחדש בתפוסה של 20% עד 75% בהסתמך על נתוני המגפה המקומיים והנחיות הדרג הניהולי. אל המשרדים יוכלו להגיע עובדים מחוסנים וגם לא מחוסנים בכפוף לפרוטוקולי בטיחות מחמירים. בישראל ייפתחו המשרדים בכפוף להנחיות התו הסגול.

 

נשיא ומנכ"ל תחום משאבי האנוש בסיילספורס העולמית, ברנט היידר, אמר: "קשה להאמין שרק לפני שנה התחלנו במסע שישנה לנצח את איך שיראה העתיד שלנו. זו היתה שנה שהתאפיינה במשברים מרובים וניצחונות קטנים. כאשר נגיף הקורונה החל להתפשט ברחבי העולם, סגרנו במהירות את כל המשרדים שלנו ברחבי העולם והעברנו את 54,000 העובדים לעבודה מהבית. כעת, הגענו לציון דרך קריטי במסע ואנו מתחילים לפתוח מחדש את משרדינו בארה"ב וברחבי העולם".

 

מטה סיילספורס בסן פרנסיסקו מטה סיילספורס בסן פרנסיסקו צילום: בלומברג

  

סיילספורס, המעסיקה 700 עובדים בישראל, מצטרפת למספר חברות רב לאומיות אשר הודיעו אף הן על פתיחת משרדיהן במודלי עבודה שונים.

 

מנכ"ל מרכז המחקר והפיתוח של סיילספורס ישראל, אפי כהן אמר כי "אנו גאים על פתיחתם של המשרדים בישראל כאחד המשרדים המובילים והראשונים להיפתח בעולם, אנו מצפים לחזרתם של העובדים למשרדים בתל אביב ובטוחים שהמודל החדש של סיילספורס להצלחה מכל מקום יהווה קרקע להמשך עבודה יעילה ומיטבית".

 

 

אפי כהן" מנהל מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל אפי כהן" מנהל מרכז הפיתוח של סיילספורס בישראל צילום: Jonathan Bloom

 

המשרדים הראשונים להיפתח מבין משרדי החברה בארה"ב בחודש מאי הקרוב יהיו מגדלי סיילספורס בסן פרנסיסקו, שם שוכן מטה החברה, וכן משרדי החברה הנוספים בפאלו אלטו ואירוויין, קליפורניה.

 

עם זאת ולמרות החזרה החלקית למשרדים, החברה האריכה היום את האופציה לעובדיה לעבוד מהבית עד ה-31 בדצמבר 2021.

 

"המשרד כבר לא במרכז יום העבודה שלנו"

 

סיילספורס כבר פתחה ב-2020 חלק ממשרדיה באזור אסיה והפסיפיק, ביניהם משרדיה בסין, הונג קונג, קוריאה ואוסטרליה. מסקר שערכה נמצא כי ביוני אשתקד רק 32% מהעובדים רצו לחזור לעבודה מהמשרדים, אך כעת נתון זה עלה משמעותית ועומד על 72%. נתונים אחרים בסקר מצביעים כי אמנם 50% מהעובדים מעוניינים להגיע למשרדים רק מספר פעמים בחודש, אך בכל זאת כ-80% מעוניינים בקשר ישיר כלשהו עם המשרדים באופן קבוע (לפחות פעם אחת).

 

היידר הוסיף: "בעוד שמשרדינו יישארו חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו עם פתיחתם מחדש, המשרד כבר אינו נמצא במרכז יום העבודה שלנו. בדיוק כפי שהתגמשנו כשהעברנו את משרדינו לבתים, אנו מעודדים את העובדים שלנו להתקדם לדרך עבודה טובה יותר - כלומר, לעבוד בדרכים הכי פרודוקטיביות ויצירתיות כאשר 'מה' ו'למה' מגיעים לפני 'איפה', בין אם זה במשרדי החברה, משרדי הלקוחות או בבית הקפה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x