$
חדשות טכנולוגיה

הכירו את ה'טכנוקינג': לאלון מאסק יש כינוי רשמי חדש בטסלה

החברה דיווחה היום לרשות ני"ע האמריקאית, ה-SEC, על כינויו החדש והמוזר הזה של המנכ"ל; גם מנהל הכספים הראשי של החברה, זאק קירקהון, קיבל שם חדש לתפקידו: Master of Coin. "אלון וזאק ימשיכו לשמור על התפקידים הקיימים שלהם", הרגיעו בחברה

חדשות חוץ 17:2115.03.21

לאלון מאסק יש טייטל חדש בטסלה - 'טכנוקינג'. ובשפת המקור, Technoking. החברה הודיעה היום (ב') על הכינוי החדש והמוזר הזה של המנכ"ל, באופן רשמי, בדיווח לרשות ני"ע האמריקאית, ה-SEC.

 

מאסק הוא לא היחיד בטסלה שקיבל שם חדש לתפקיד שלו. מנהל הכספים הראשי זאק קירקהון (Zach Kirkhorn) ישמש מעתה גם בתפקיד מאסטר המטבעות - Master of Coin.

 

 

"אלון וזאק ימשיכו לשמור על התפקידים הקיימים שלהם, כמנכ"ל וכמנהל הכספים בהתאמה", נאמר בדיווח, למקרה שהיינו מודאגים שמא טסלה הופכת לאחת הממלכות החדשות בווסטרוז.

 

המינויים התיאטרליים החדשים מגיעים שבועות לאחר הודעת החברה מינואר האחרון, על רכישת ביטקוין בשווי כולל של 1.5 מיליארד דולר, ועל האופציה העתידית לרכוש ממנה מכוניות באמצעות המטבע.

 

הכירו את הטכנוקינג החדש של טסלה, אלון מאסק הכירו את הטכנוקינג החדש של טסלה, אלון מאסק צילום: רויטרס

 

מאסק ממשיך במקביל לקדם בטוויטר את מטבע הקריפטו דוג'קוין: הפעם הוא פונה לענקית המסחר בקריפטו, coinbase, בבקשה לאפשר מסחר גם במטבע שהפך למעין פרויקט שלו.

 

עם זאת, במקרה של מאסק זה לא ממש ברור אם אזכורי הדוג'קוין (על הטיותיו המשונות) בציוצים רבים בטוויטר הם סוג של שעשוע מבודח שהחליט להריץ עם עוקביו, או עניין רציני מעט יותר.

x