שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

חברת הסייבר PerimeterX גייסה 57 מיליון דולר

הסבב הנוכחי הוא הרביעי של החברה שהוקמה ב-2014 ויושבת בישראל וארה"ב, והוא מביא את סך הגיוסים שלה ל-144 מיליון דולר. מטרת הגיוס החדש לממן את הרחבת פיתוח המוצרים ולחדור לשווקים חדשים, גם באירופה ואסיה

מאיר אורבך 15:0023.02.21

חברת הסייבר PerimeterX, גייסה 57 מיליון דולר בהובלת קרן AllianceBernstein. הסבב הנוכחי שהוא הרביעי של החברה מביא את סך הגיוסים שלה ל-144 מיליון דולר. החברה לא ציינה את השווי שבו גייסה.

 

בסבב הקודם שהיה ב-2019, גייסה החברה 43 מיליון דולר שאותו הובילה Scale Venture Partners.

 

 

לסבב הגיוס הנוכחי הצטרפו משקיעים חדשים בחברה בניהם: Stereo Capital, JS Capital, Arc .Capital בין המשקיעים הקיימים בחברה שהשתתפו בגיוס: Canaan Partners, DTCP, Scale Venture Partners ו-Vertex Ventures US.

 

חלק ממשקיעי החברה לא השתתפו בגיוס הנוכחי ביניהן סיילספורס ואחרות. מטרת הגיוס החדש לממן את הרחבת פיתוח המוצרים ולחדור לשווקים חדשים,כולל באירופה ואסיה.

 

 פרימטרX: עומרי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי פרימטרX: עומרי אילוז, עידו ספרותי ואופיר אשכנזי

 

 

החברה הוקמה ב-2014 בידי עומרי אילוז (מנכ"ל), עידו ספרותי (סמנכ"ל טכנולוגיות) ואופיר אשכנזי (סמנכ"ל כספים). מנהלי החברה שמעסיקה כ-200 עובדים בישראל וארצות הברית יושבים בעמק הסיליקון ומרכז הפיתוח בישראל.

 

"הגיוס מעניק לנו אפשרויות להרחיב את השוק שלנו ולהגיע ללקוחות מענפים נוספים מלבד מסחר מקוון, ואל שווקים כמו שירותים פיננסים דיגיטליים שהולכים וצומחים בקצבים מהירים מאוד. בכוונתנו להמשיך ולהתרחב במדינות נוספות שבהן יש לנו דריסת רגל כולל למדינות אירופה ואסיה", אמר עומרי אילוז.

 

"הדרישה לפתרונות האבטחה הולכת וגדלה"

 

"אנחנו רואים הרבה מאוד הזדמנויות בשוק הגלובלי עבור PerimeterX שהדרישה לפתרונות האבטחה שלה הולכת וגדלה, המוזנת מיותר ויותר חברות שעוברות הליך מואץ של טרנספורמציה דיגיטלית. פלטפורמת פתרונות הענן של PerimeterX מסייעת ללקוחות להשתמש בפתרונות של החברה תחת התשתית הקיימת ולהגן באמצעותה על העסקים והנכסים הדיגיטליים שלהם", אמר אבהישק סוד, חבר הנהלה ב- AllianceBernstein Growth Stage Capital.

 

על פי נתוני החברה מוצריה הגנו על הכנסות של לקוחותיה בהיקף של 100 מיליארד דולר בשנת 2020 והתמודדו עם יותר מ-2 מיליארד ניסיונות התחברות של משתמשים ביום. החברה הגנה על עסקאות בהיקף של 12 מיליארד דולר והגנה על יותר מ-92 מיליארד בקשות לאתרים המאובטחים ע״י החברה.

 

AllianceBernstein הוא גוף השקעות בינלאומי שמנהלת יותר מ-10 מיליארד דולר של הון פנוי להשקעות ויש לה את היכולות להעניק קווי אשראי של 250 מיליון דולר לחברה בודדת, לצד השקעות הון.

x