$
הייטק והון סיכון

יוניפס של דוד אבגי גייסה 10 מיליון דולר בסבב סיד

אבגי, שעומד מאחורי אקזיט מוצלח של מכירת SafeCharge לחברה קנדית, הקים בשנת 2020 את יוניפס המפתחת מערכת תשלומים ייעודית לזירות מסחר מקוונות. מאז הקמתה הספיקה החברה לקבל אישורים מהרשויות הבריטיות

מאיר אורבך 14:0009.02.21
כשנתיים לאחר האקזיט המוצלח שבו נמכרה ספקית פתרונות התשלומים המקוונים SafeCharge שייסד לחברת נואבי (Nuevi) הקנדית בכ-890 מיליון דולר, הקים דוד אבגי חברה חדשה בשם יוניפס (UNIPaaS). החברה, המתמקדת בעולם התשלומים לזירות מסחר מקוונות, גייסה 10 מיליון דולר בסבב סיד בהובלת TPY Capital ובהשתתפות קרן FJ Labs, שורה של משקיעים מוכרים מתעשיית הפינטק העולמית ומשקיעים מקומיים ביניהם: טלמון מרקו, מייסד וויבר, עופר סמדרי, מייסד לומינייט וסטאקפלאס, בועז פלגי וארז וובמן.

 

 

יוניפס מפתחת מערכת תשלומים ייעודית לזירות מסחר, ומאז הקמתה הספיקה לקבל אישורים מהרשויות הבריטיות ורשויות במדינות נוספות. לצד אבגי הצטרפו ליוניפס גם המייסדים עודד קובך (CTO) ולימור ליברמן (COO).
דוד אבגי מנכ"ל UNIPaaS דוד אבגי מנכ"ל UNIPaaS צילום: יוניפאס

 

"אנו משנים את האופן בו עסקים פועלים ומטפלים בתשלומים", אמר אבגי, "הניסיון שנצבר במשך למעלה מ-20 שנה בענף התשלומים הביא את צוות יוניפס להתמודד עם מה שלדעתנו הוא אחד הנושאים הדחופים ביותר העומדים בפני פלטפורמות B2B בעולם מרובה ספקים. שווקים דיגיטליים ופלטפורמות B2B רוצים לשמר את חוויית התשלום שלהם, ללא הנטל הכרוך בפיתוח טכנולוגיות נוספות או בהתמודדות הסבוכה עם רגולציה ורישוי".

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x