שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הייטק והון סיכון

למרות הקורונה: אינטל מחלקת לרוב עובדיה בישראל בונוס

זוהי השנה השביעית ברציפות שבה ענקית השבבים מעניקה בונוס לעובדים. בשבוע שעבר פרסמה החברה את הדו"חות השנתיים שלה שעלו על תחזיות האנליסטים: הכנסות החברה לרבעון האחרון של 2020 עמדו על 20 מיליארד דולר, גבוהות משמעותית מתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 17.5 מיליארד דולר בלבד

איתמר זיגלמן 13:3127.01.21

כמו בשנים קודמות ולמרות משבר הקורונה, אינטל ישראל תחלק השנה בונוס בגובה של 2.8 משכורות לעובדים בישראל. מהחברה נמסר כי הבונוסים ניתנים לרוב עובדי החברה, והם משקפים את הצלחתה ורווחיה. מועד הבונוס, כמו גם גובה המענק, הפכו למסורת באינטל ישראל שנמשכת כבר שבע שנים.

 

מוקדם יותר החודש הודיעה אינטל כי המנכ״ל בוב סוואן יעזוב את תפקידו ובמקומו יתמנה מנכ"ל VMware, פט גלסינגר. גלסינגר הוא מנכ״ל מוערך בתחום השבבים, ששימש כמנכ"ל VMware מאז 2012 ונחשב למי שהפך את החברה למובילה עולמית מוכרת בתחום תשתיות ענן, ניידות ארגונית ואבטחת סייבר. החברה כמעט שילשה את הכנסותיה השנתיות בתקופת כהונתו.

משרדי אינטל משרדי אינטל צילום: אינטל

 

בשבוע שעבר פרסמה החברה את הדו"חות השנתיים שלה שעלו על תחזיות האנליסטים: הכנסות החברה לרבעון האחרון של 2020 עמדו על 20 מיליארד דולר, גבוהות משמעותית מתחזיות האנליסטים שצפו לחברה הכנסות של 17.5 מיליארד דולר בלבד.

 

את הרבעון האחרון של אינטל הצילה פעילות המחשבים האישיים של החברה, שצמחה ב-9% ל-10.9 מיליארד דולר. גם החברה-הבת הישראלית מובילאיי תרמה את חלקה, ורשמה גידול משמעותי של 39% בהכנסות ל-333 מיליון דולר. ב-2020 צמחה פעילות מובילאיי ב-10% והיא הכניסה לאינטל 967 מיליון דולר.

 

אינטל היא המעסיקה הגדולה ביותר בהייטק הישראלי עם 12 אלף עובדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x