$
הייטק והון סיכון

פתרונות הבינה המלאכותית של Iguazio יוטמעו בבית החולים שיבא

במסגרת ההסכם שנחתם בין זרוע החדשנות ARC בשיבא לחברת Iguazio ישולבו מגוון של פרויקטים קליניים ולוגיסטיים מבוססי AI, ביניהם: שיפור הטיפול בחולים דרך חיזוי מתוך דאטה היסטורי ודאטה בזמן אמת

ג׳יימס ספירו 11:2617.12.20

חברת Iguazio הודיעה אתמול (ד׳) על הסכם עם זרוע החדשנות ARC במרכז הרפואי שיבא להטמעת פרויקטים של בינה מלאכותית, שיובילו להתוויית הטיפולים במטופלים הן בהיבט הקליני והן בהיבט חוויית השירות.

 

Iguazio שפיתחה פלטפורמת דאטה סיינס עבור בנייה, הטמעה וניהול מודלים של בינה מלאכותית גייסה עד היום 72 מיליון דולר. זרוע החדשנות ARC בשיבא (ARC – Accelerate, Redesign, Collaborate) הוקמה כדי לקדם ולהאיץ תהליכי פיתוח שישנו את פני הרפואה בעתיד, תוך שיתוף פעולה עם כלל השחקנים בתחום הרפואה הדיגיטלית – רופאים, חוקרים, סטרטאפים, חברות תעשייה גדולות ואקדמיה. הגישה לדאטה – מאגרי המידע – היא הבסיס לחדשנות דיגיטלית בבריאות.

 

במסגרת ההסכם בין השתיים, ישולבו מגוון של פרויקטים קליניים ולוגיסטיים מבוססי AI, ביניהם: שיפור הטיפול בחולים דרך חיזוי מתוך דאטה היסטורי ודאטה בזמן אמת: מידע חיוני על המטופלים בזמן אמת כגון דופק, לחץ דם או תגובה לטיפול ישולב עם מידע על ההיסטוריה הרפואית של המטופל, כדי לחזות ולמנוע החמרה במצבם של מטופלים, לסייע בקבלת החלטות בחדר הניתוח, לוודא התאמה פרמקולוגית ועוד; ובכך למזער מצבים מסכני חיים. ייעול תפעול המרכז: באמצעות מיליארדי נקודות מידע ועקרונות התחבורה החכמה המטופל ילווה מרגע הגעתו למתחם ועד לעזיבתו לאחר הטיפול.

 

מייסדי Iguazio: אסף סומך, ירון חביב וירון שגב מייסדי Iguazio: אסף סומך, ירון חביב וירון שגב

 

"הכנסת real-time AI לתוך מרכזים רפואיים היא הצעד הבא בטרנספורמציה הדיגיטלית שלנו, ומקפצת מדרגה שתאפשר לנו להעניק למטופלים שלנו רמת שירות וטיפול שלא נראתה כדוגמתה", כך מסר ד"ר איל צימליכמן, סמנכ"ל רפואה וחדשנות בשיבא.

 

אסף סומך, מנכ"ל ומייסד Iguazio מסר: "בעיצומה של מגפה, כשהקהילה זקוקה למרכזים רפואיים יותר מאי פעם, שיבא נמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה, הדיאגנוזה והטיפול. "באמצעות AI, המרכז הרפואי יוכל לעשות שימוש בכל המידע שברשותו, בזמן אמת, ולהשיג תוצאות מיידיות עבור חולי קורונה וחולים נוספים״.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x