$
כלכליסט-טק

הג'וב החדש של איל וולדמן: מצטרף לדירקטוריון של הסטארט אפ Pliops

זהו התפקיד הרשמי הראשון של מייסד ומנכ"ל מלאנוקס אחרי פרישתו מהחברה שנרכשה על ידי אנבידיה בכ-7 מיליארד דולר; וולדמן: "פליופס נותנת מענה לסוגיות המאתגרות ביותר עבור מפתחי מרכזי נתונים"

מאיר אורבך 19:1103.12.20

איל וולדמן, מנכ"ל ומייסד מלאנוקס שפרש לאחרונה מהחברה מצטרף לדירקטוריון של חברת הסטארט אפ פליופס (Pliops). זהו התפקיד הרישמי הראשון של וולדמן מאז פרישתו מהחברה אותה הקים שנרכשה על ידי אנבידיה בכ-7 מיליארד דולר.

 

 

 

הטכנולוגיה של פליופס מטפלת בנפחי הנתונים הגדלים במהירות ופותרת את בעיית האטת הביצועים החישוביים. מעבד האחסון של החברה פותח על בסיס גישה פורצת דרך, מוגנת בפטנט, המאיצה את כל פונקציות האחסון. פליופס מתמקדת ביצירת מרכזי נתונים מואצים, ומעבד האחסון שלה מאפשר גישה מהירה עד פי 100 יותר לנתונים תוך שימוש בחלק מזערי מהעומס החישובי וצריכת החשמל. באמצעות הטכנולוגיה של פליופס, בסיסי נתונים, אנליטיקה ויישומים עתירי נתונים אחרים יכולים להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם.

 

מהחברה נמסר שהצטרפותו של וולדמן לדירקטוריון פליופס הינה חלק מהיערכות החברה לקראת שלב ההשקה המסחרית של מעבד האחסון שלה כבר ברבעון הראשון של שנת 2021.

 

איל וולדמן איל וולדמן צילום: עמית שעל

 

 

וולדמן ציין: "פליופס נותנת מענה לסוגיות המאתגרות ביותר עבור מפתחי מרכזי נתונים - ובראשן צוואר הבקבוק שנוצר כתוצאה מהגידול המאסיבי של נתונים המאוחסנים במדיה מהירה של פלאש, אל מול המוגבלות של משאבים חישוביים קיימים".

 

אורי בייטלר, מייסד ומנכ"ל Pliops: "החזון של פליופס הוא לחולל שינוי מהפכני באופן שבו מרכזי נתונים עובדים היום ולכן הניסיון הרב של איל, הקשרים וההבנה העמוקה שלו את המוצר והשוק, הינם בעלי ערך משמעותי ליכולת הצמיחה והגשמת החזון שלנו".

x