$
הייטק והון סיכון

פרסום ראשון

מארק און מונה למנכ"ל Gett Delivery העולמית

גט השיקה את "Gett Delivery" בשנת 2015 והשירות פעיל בישראל וברוסיה. און ימשיך לכהן כמנכ"ל גט ישראל, תפקיד אותו הוא ממלא ב- 8 השנים האחרונות

מאיר אורבך 14:4222.11.20
חברת גט (Gett), מינתה את מארק און כמנכ"ל הפעילות הגלובלית של Gett Delivery, סטארט-אפ המשלוחים המהירים שהוקם בתוך גט. און ימשיך לכהן כמנכ"ל גט ישראל, תפקיד אותו הוא ממלא ב- 8 השנים האחרונות.

 

מארק און מסר: "השינויים הגלובאליים האיצו את כלל תחומי הפעילות העסקית המקוונת בעולם, כאשר תחום המשלוחים מהווה את מנוע הצמיחה לכלכלה החדשה שנוצרה. בכוחו של ניהול נכון ואיכותי של פתרונות LAST MILE מהירים לשנות את התנהגות הצרכנים ולהעצים ארגונים וחברות דווקא בתקופה מאתגרת זו. כל אלו יצרו הזדמנויות גלובאליות מרתקות עבור Gett Delivery. אני מודה על הבעת האמון וגאה להוביל את החברה בתקופה המרתקת הזו".

 

גט השיקה את "Gett Delivery" בשנת 2015 והשירות פעיל היום בישראל וברוסיה. הפלטפורמה של Gett Delivery מספקת שירותי אופטימיזציה ו Last mile לחברות איקומרס ולוגיסטיקה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המבוססת על אלגוריתמים חכמים. בנוסף, Gett Delivery ודואר ישראל הקימו את שירות Get Post לפני כשנתיים אשר מאפשר לאסוף את חבילות הדואר ללא צורך הגעה לסניף. החברה מתמקדת בהנגשת פתרונות שילוח מהיום להיום עבור עסקים ברחבי העולם ומשרתת מעל ל-1,500 קמעונאים גלובליים.

 

מארק און מנכ"ל גט ישראל מארק און מנכ"ל גט ישראל צילום: אוראל כהן

 

משבר הקורונה ותקנות הריחוק החברתי הובילו לעלייה חדה בביקושים לשירותי החברה. עם פרוץ משבר הקורונה זיהתה החברה זינוק גדול בביקושים לשירות Gett Delivery והרחיבה אותו לפריסה ארצית מלאה. מהלך שאיפשר ללקוחות מצד אחד לבצע פעולות מבלי לצאת מהבית, ומהצד השני אפשר לעסקים הקטנים להמשיך לקיים פעילות והרחיב את אפשרות ההשתכרות עבור ציבור הנהגים שעובדים עם החברה. המהלך הזה הוביל לצמיחה כללית של כ-350% בביקוש לשירותי החברה בישראל וכ- 500% ברוסיה, בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה שעברה.

 

חברת Gett הוקמה בשנת 2010 על ידי דייב וייסר ורועי מור. הפלטפורמה מספקת שירותים ליותר מ- 17,000 חברות ותאגידי ענק . שירותי החברה זמינים ביותר מ-120 ערים ברחבי העולם. עד היום גייסה החברה למעלה מ-800 מיליון דולרים, במהלך 2018 הפכה החברה רשמית לחד קרן עם הערכת שווי של 1.5 מיליארד דולרים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x