$
30 דקות

30 דקות או פחות

אריאל אסרף לא רצה להיות מנכ"ל, סירב לאקזיט של מיליונים - והחברה שהקים צומחת

קורלוג'יקס הישראלית כבר עמדה על סף סגירה, צוות העובדים החליט לעזוב ובהמשך דווקא הגיע הזדמנות למכירה - ואז מצא את עצמו אריאל אסרף בתפקיד המנכ"ל, המכירות זינקו והחברה גדלה. מה הוא למד בדרך?

שירות כלכליסט 15:2709.11.20

אריאל אסרף כבר ראה כמה פעמים את הסוף של סטארט-אפ שהקים: משקיע שהתחרט ברגע האחרון, מוצר שהמכירות שלו לא התרוממו, עובדים שהחליטו לעזוב ובקופה נשארו רק כמה עשרות אלפי דולרים.

 

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

 

אסרף הוא אחד המייסדים של קורלוג'יקס, שקמה בשנת 2015 ומשתמשת באלגוריתמים מתקדמים לניהול וניתוח של נתוני Log באופן אוטומטי. מטרת המוצר של החברה - לסייע לחברות לצמצם באופן מיידי מאות מיליוני רשומות לשגיאות חשודות ורצפי מידע שבורים, ולזהות בעית שנובעות משינויי גרסה.

 

אריאל אסרף אריאל אסרף

 

 

הוא בכלל לא רצה להיות מנכ"ל והסביר למשקיעים ולדירקטוריון, שהעלו את הרעיון למנות אותו, למה הוא לא מתאים לתפקיד. אחרי כמה גלגולים לא פשוטים שעברו על החברה הוא הסכים ודווקא המעבר שלו לכס הקברניט הזניק את החברה לגבהים חדשים, עם הכנסות של מיליוני דולרים בשנה וגיוס הון של יותר מארבעים מיליון דולר.

 

בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" מסביר אסרף למה סירב להצעה למכור את החברה ולגרוף לכיס שלו "סכום משנה חיים", איך שרדה החברה את הטלטלות והתהפוכות ומה למד בדרך. 

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

 

 

 

x