$
הייטק והון סיכון

ננוקס הישראלית תנסה לגייס 100 מיליון דולר בנאסד"ק

שבועיים לאחר שחשפה את כוונתה לצאת לגיוס בנאסד"ק חושפת החברה את המספרים מאחורי ההנפקה, לפיהן נתפיק 5.9 מיליון מניות בשער של בין 16-18 דולר

מאיר אורבך 13:0916.08.20
שבועיים לאחר שחשפה את כוונתה לצאת לגיוס בנאסד"ק חושפת חברת ננוקס אימג'ינג הישראלית את המספרים מאחורי ההנפקה. על פי מסמכים שהגישה החברה לרשות לניירות ערך היא תנפיק 5.9 מיליון מניות בשער של בין 16-18 דולר ותנסה לגייס כ-100 מיליון דולר.

 

על פי הדיווח בעלי המניות המרכזיים בחברה לפני ההנפקה הם רן פוליאקין מייסד החברה שמחזיק בכ-13% מהחברה, משה מועלם כ-11.4% תאגיד SK Telecom מחזיק כ-16% ועוד. החברה מתכוונת על פי הדיווח להשתמש בחלק הארי של הגיוס לצורך ייצור של כ-12 אלף מכונות ושילוח שלהן ועוד סכום של כ-5-7 מיליון דולר להמשך מו"פ.

 

חלק גדול מההנפקה של החברה אמור לההירכש על יד י משקיעי החברה הנוכחיים.בין המשקיעים שהבטיחו לרכוש מניות:SK Telecom, יוזמה קוריאה, Industrial Alliance Investment Management Jin Ji Full Investment Holding, Foxconn Singapore ואחרים.

 

ננוקס נוסדה על ידי רן פוליאקין שעומד גם בראש מרכז פיתוח בנווה אילן בו פועלים עשרה סטארט-אפים, וביניהם אילומיגין (Illumigyn), וולסנס (Wellsense) ועוד. פוליאקין הוא המייסד של חברת ההטענה החשמלית פאוורמט ושל מקלדת זעירה שנקראה TAP.

רן פוליאקין מנכ"ל ננוקס רן פוליאקין מנכ"ל ננוקס צילום: LUZ Corporate Photography

 

החברה פיתחה גרסה חדשנית של מכשיר הדמייה מבוסס רנטגן, המייצר סריקה תלת-ממדית. הטכנולוגיה של החברה תאפשר הפחתה משמעותית את העלויות של מערכות ההדמייה רפואיות דומות בשוק. החברה מפתחת את ה-NANOX.ARC, מכשיר רנטגן דיגיטלי חדשני, אשר יאפשר איתור מוקדם של מחלות בעלויות נמוכות משמעותית ממערכות הדמיה רפואיות הקיימות היום בשוק. מכשיר זה יהווה חלק מפתרון כולל, מבוסס טכנולוגיית ענן, אשר יספק שירות הדמיה רפואי מלא הכולל מאגר נתונים נרחב לאיחסון תמונות, סקירה ופענוח רדיולוגי בזמן אמת, תוך חיבור למערכות בינה מלאכותיות ובילינג.

 

בדיווח שלה מציינת החברה שאין לה עדיין מוצר עובד וייקח עוד זמן מה עד אשר היא תשלים את הפיתוח וזמן רב נוסף עד שתהיה לה מערכת מסחרית. כחלק מהסכם ההשקעה עם חברת SKT החברות חתמו על הסכם במסגרתו תרכוש ותפיץ האחרונה 2500 מערכות בדרום קוריאה ו-וייטנאם.

 

על פי התשקיה החברה מעסיקה 27 עובדים, מתוכם 15 במו"פ. סה"כ 21 עובדים בישראל ושישה נוספים ביפן. בעבר דיווחה החברה על העסקה של 60 עובדים שכוללים ככל הנראה מועסקים חיצוניים לחברה.

 

מכונת הדמייה של ננוקס מכונת הדמייה של ננוקס

 

לחברה אין עדיין הכנסות והיא מדווחת על הפסד נקי של 13.7 מיליון דולר לששת החודשים הראשונים של השנה לעומת הפסד של 1.6 מיליון דולר בחצי הראשון של 2019. ההפסד הנקי של החברה לשנת 2019 כולה עמד על 22.5 מיליון דולר. החברה מדווחת שיש לה יתרת מזומנים ושווה ערך למזומן של כ-39 מיליון דולר. בשנה האחרונה גדלו משמעותית גם ההוצאות הכלליות של החברה במחצית הראשונה של -2019 הן עמדו על מיליון דולר ואילו במחצית הראשונה של 2020 על 7.9 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x