$
הייטק והון סיכון

חברת ננוקס הישראלית גייסה 110 מיליון דולר

חברת הדימות הרפואי נוסדה ידי רן פוליאקין ופיתחה גרסה חדשנית של מכשיר הדמייה מבוסס רנטגן, המייצר סריקה תלת-ממדית שתאפשר הפחתה משמעותית בעלויות ממערכות ההדמיה השונות בשוק

הגר רבט 14:0028.07.20
חברת הדימות הרפואי הישראלית ננוקס (NANOX) הודיעה היום (ג׳) על סגירת סבב B בסך 110 מיליון דולר. הסבב התחיל בדצמבר אשתקד וכלל משקיעים כגון Industrial Alliance Foxconn, SK Telecom. החברה גייסה עד כה 137 מיליון דולר. 

 

ננוקס נוסדה על ידי רן פוליאקין שעומד גם בראש מרכז פיתוח בנווה אילן בו פועלים עשרה סטארט-אפים, וביניהם אילומיגין (Illumigyn), וולסנס (Wellsense) ועוד. החברה פיתחה גרסה חדשנית של מכשיר הדמייה מבוסס רנטגן, המייצר סריקה תלת-ממדית. הטכנולוגיה של החברה תאפשר הפחתה משמעותית את העלויות של מערכות ההדמייה רפואיות דומות בשוק. היא מעסיקה 60 עובדים בישראל וביפן.

 

רן פוליאקין מנכ"ל ננוקס רן פוליאקין מנכ"ל ננוקס צילום: LUZ Corporate Photography

 

רן פוליאקין מייסד ומנכ"ל החברה מסר: "אנחנו שואפים לשנות את עולם הרפואה, האתגר העיקרי בהצהרה כזו הוא, תמיד, הביצוע. יש לנו חזון מוצק וברור והוא מיגור מחלת הסרטן ומחלות סופניות נוספות באמצעות גילוי מוקדם".

 

מכונת הדמייה של ננוקס מכונת הדמייה של ננוקס

 

מהחברה נמסר גם כי מאז תחילת הסבב בדצמבר, חתמה ננוקס על הסכמי פריסה של מערכות ההדמיה הרפואית לצד שירותי אבחון מבוססי בינה מלאכותית, ב-13 מדינות על פני חמש יבשות ברחבי העולם. מטרת החברה, נמסר, הינה לחולל מהפך בתחום שירותי הבריאות על ידי נגישות להדמייה רפואית מתקדמת עבור גילוי מוקדם לכל השכבות הסוציו-אקונומיות באוכלוסייה. פריסה זו תעבוד על פי מודל שירות ה-MSaaS של החברה שמתבסס על תשלום נמוך לכל סריקה במקום מכירת מכשירי דימות רפואי יקרים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x