הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Claroty ממנה את יניב ורדי למנכ"ל

ורדי, ששימש בעבר כמנכ"ל Panoramic Power, יחליף את ת'ורסטן פרייטאג שנכנס לתפקיד לפני פחות משנה. מאז הוקמה על ידי Team8 ב-2015, גייסה קלרוטי מאה מיליון דולר

הגר רבט 13:0020.07.20
חברת הסייבר קלרוטי (Claroty) מקבוצת Team8 מודיעה היום (ב') על מינוי יניב ורדי למנכ״ל החברה במקום ת'ורסטן פרייטאג שנכנס לתפקיד לפני פחות משנה. ורדי שימש בעבר כמנכ"ל Panoramic Power וכאשר זאת נרכשה ע"י חברת ניהול האנרגיה Centrica, הוא השתלב בהנהלה העולמית שלה כמנכ"ל חטיבת Centrica Business Solutions.

חברת קלרוטי מפתחת פתרונות אבטחה לתחומי התעשייה והתשתיות. מאז הוקמה על ידי Team8 ב-2015, גייסה קלרוטי מאה מיליון דולר בהשתתפות הקרנות Temasek, Team8, Bessemer Venture Partners ואחרות. 

בשיחה עם כלכליסט אמר ורדי שיפעל להפוך את קלרוטי לחברת שמציעה פתרון מקיף לצרכי התעשייה גם ברמה התפעולית: ״אנחנו רוצים להוביל את השוק בעולם התעשייה ולא רק באבטחה, אלא לתת מענה לכל הצרכים, כמו אבטחת מידע, נראות הרשת ניהול סיכונים וכמובן גישה מרחוק שהפכה משמעותית הרבה יותר לאחרונה. אני רוצה שנהיה וואן סטופ שופ לכל הטכנולוגיה התפעולית של עולם התעשייה".

 

״יש לנו מתחרות בשוק אבל אף חברה לא נותנת מענה גם לתפעול גם לנראות הרשת", ציין, "מרבית המתחרים שלנו מטפלים באבטחת הסייבר בלבד ולא מציעים את היכולת לאפשר גישה מרחוק ויכולת לתקן כשלים פנימיים הייחוד שלנו הוא ביכולת להביא את הכל ביחד לחברה במקום שתצטרך לקחת שלל מוצרים״.

 

ורדי הוסיף גם שיפעל להביא את קלרוטי לתחומים חדשים כמו אוטומוטיב, פראמה ובריאות ועוד. על ההתמודדות עם משבר הקורונה אמר ורדי כי קלרוטי לא פיטרה עובדים או הוציאה חלק לחל״ת אלא דווקא מתרחבת ותגייס כ-20 עובדים נוספים עוד השנה.

יניב ורדי מנכ"ל Claroty הנכנס יניב ורדי מנכ"ל Claroty הנכנס צילום: קרן מזור

 

נדב צפריר, מייסד-שותף ומנכ"ל Team8 ונשיא קלרוטי מסר: "אנו חיים בעולם שונה מזה שהיה רק לפני שישה חודשים, אין שוק שלא חווה שינויים מאסיביים ובכלל זה שוק אבטחת הסייבר לתעשייה. למרות זאת, קלרוטי הצליחה בצורה ראויה לציון עם תוצאות הרבעונים האחרונים, קהילת משקיעים חזקה, חדשנות טכנולוגית והנהלה בשלה״.

 

בתגובה לעזיבת המנכ״ל הקודם לאחר פחות משנה בתפקיד נמסר מהחברה: "המנכ"ל הקודם ת'ורסטן פרייטאג עשה עבודה נהדרת במהלך תקופתו בקלרוטי ואנו מאחלים לו את הטוב ביותר. עם זאת, הדירקטוריון והמשקיעים שלנו מחפשים תמיד להעסיק צוות מנצח ולמרות שזו תמיד החלטה קשה להחליף מנכ"ל, דירקטוריון חזק לא חושש לקבל החלטות נועזות כדי לעשות את מה שהכי טוב לצמיחה ארוכת הטווח של החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x