$
חדשות טכנולוגיה

זום משיקה מסך חכם לביצוע שיחות וידאו

החברה שהפכה לפופולרית לביצוע שיחות וידאו בתקופת הקורונה השיקה מסך הכולל את כל הציוד הנדרש לביצוע שיחה, אך כנראה שלרובכם הוא כלל לא דרוש

שירות כלכליסט 15:0516.07.20
זום הפכה לבחירה המועדפת לניהול שיחות וידאו מקוונות במהלך הקורונה, אך בחברה גילו שעדיין לא מעט אנשים מתקשים להתקין את הציוד והתוכנה בקלות. בשל כך, השיקה החברה מכשיר המאחד בתוכו את כל הציוד הנדרש.

 

 

המסך החדש, בגודל 27 אינץ', נקרא Zoom for Home – DTEN ME ומיוצר על ידי שותפתה העסקית DTEN. זהו מעין טאבלט גדול המצויד עם שלוש מצלמות לצילומי וידיאו HD ו-8 מיקרופונים. התוכנה של זום כבר מותקנת על המכשיר והממשק מעוצב כך שתהיה גישה נוחה למאפיינים פופולאריים של החברה.

 

ג'ף סמית, מנהל Zoom Rooms, הסביר כי "Zoom for home תוכנן מתוך מחשבה על הפשטות. כל שצריך לעשות הוא להוציא את המכשיר מהקופסה ולהפעיל את המערכת באמצעות הקלדת קוד ההפעלה. ברגע שהממשק עולה, ניתן להגיע לכל פונקציה של זום על ידי בנגיעה, כמו ביצוע שיחת טלפון או התחלת ישיבה. החיבור נעשה באופן אוטומטי. ישנה גם אפשרות לחיבור בין המכשיר להמחשב או הטלפון".

 

המכשיר החדש ויופץ לחנויות בחודש הבא ויעלה 599 דולר. על מנת להפעילו תחילה עליכם להיות רשומים עם חשבון זום פעיל, אין צורך להירשם מחדש לשירות.

 

המסך החדש של זום המסך החדש של זום צילום: Zoom

 

המכשיר החדש של זום יכול להתאים לאלו שמתקשים להסתדר עם טכנולוגיה ומחפשים את הפיתרון הפשוט ביותר לבצע שיחות וידאו עם הקולגות או עם בני המשפחה, אך בפועל מרבית הציבור יוכל לבחור להשתמש במחשב הביתי, הנייד, הטאבלט או הסמארטפון ללא צורך במכשיר נוסף.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x