שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
IT

ליידוס ישראל מגייסת את הטכנולוגיה של סנטריטי הישראלית במסגרת שיתוף פעולה אסטרטגי

שתי החברות הודיעו על הסכם במסגרתו ליידוס תטמיע את הטכנולוגיה של סנטריטי בפלטפורמה שלה לניהול מערכי ה-IT והשירותים העסקיים של לקוחותיה. היקף ההסכם הוערך במיליוני דולרים

רפאל קאהאן 12:3813.07.20
ליידוס (Leidos), שרכשה את זרוע ה-IT של לוקהיד מרטין , וסנטריטי (Centerity) הישראלית ששייכת כיום לקבוצת Merlin International האמריקאית, הודיעו היום (ב') על הסכם שיתוף פעולה במסגרתו תשלב ליידוס את טכנולוגיית ה-AIOps של סנטריטי המפותחת בישראל. הסכם שיתוף הפעולה נחתם בין חברת הבת הישראלית של ליידוס וסנטריטי ויאפשר לליידוס להטמיע את הטכנולוגיה של סנטריטי בפלטפורמה שלה לניהול מערכי ה-IT והשירותים העסקיים של לקוחותיה. היקף ההסכם הוערך במיליוני דולרים.

 

 

הטכנולוגיה של סנטריטי מאפשרת ניטור ואיסוף מידע בזמן אמת מכלל הרכיבים הטכנולוגיים במערך המחשוב בארגון. בין היתר ניתן לבצע ניטור ומעקב על רכיבי IT, אינטרנט הדברים, מערכות מחשוב ענן, מערכות ביג דאטה, וכן מערכות הסייבר הארגוניות. הטכנולוגיה של סנטריטי מאפשרת לספק תרגום של המידע לדרגים הניהוליים דרך שימוש בבינה מלאכותית.

המערכת של סנטריטי תשולב במערכת FAST של ליידוס שמשמשת לניטור ביצועים וכלי תצוגה מתקדמים עבור כלל המערכות הקריטיות המותקנות אצל לקוחותיהם. רוב הפעילות של ליידוס ממוקדת בלקוחות ממשלתיים, צבא וביטחון גם בישראל, למשל במסגרת מכרז הקמת הדאטה סנטר הצה''לי החדש או מערכות ניהול התעבורה האווירית ברשות שדות התעופה, מערכות בידוק ואבטחה בנמלי התעופה ומעברי הגבול. סנטריטי גם היא כבר פעילה בשוק הזה מול לקוחות כגון L3Harris, אלתא, רפא"ל, תע"א, אלביט, צה''ל ואחרים.

 

בכירי ליידוס וסנטריטי מימין איל דלית רועי קרן שלי גוטמן ג'ון שואו מרים טלבי ואיתן שוויצר בכירי ליידוס וסנטריטי מימין איל דלית רועי קרן שלי גוטמן ג'ון שואו מרים טלבי ואיתן שוויצר

 

רועי קרן מנכ"ל סנטריטי הסביר ש"בחירתה של ליידוס בטכנולוגיה של חברת סנטריטי כבסיס לפלטפורמה אסטרטגית. מתאימה לאופי הפרויקטים המבוצעים על ידי ליידוס". שלי גוטמן מנכ"ל ליידוס ישראל מסר שליידוס רואה בשת"פ עם סנטריטי, פוטנציאל לשותפות אסטרטגית בתחום פתרונות שו"ב המשולבים בפרויקטים של לקוחות ליידוס. זאת ועוד המהלך יאפשר לליידוס להרחיב את הנוכחות שלה בשוק הישראלי. עבור סנטריטי שיתוף הפעולה עם ליידוס יפתח לה גישה לשווקים בכ-30 מדינות בהן ליידוס כבר פעילה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x