$
הייטק והון סיכון

חברת Curv מגייסת 23 מיליון דולר

חברת הסייבר של Team8, המפתחת תשתית להגנה על נכסים קריפטוגרפיים, הוקמה על ידי איתי מלינגר ודן ידלין. לחברה משרדים בתל אביב וניו יורק ועד כה הושקעו בה כ-30 מיליון דולר

הגר רבט 15:3001.07.20
חברת Curv של Team8 המפתחת תשתית להגנה על נכסים קריפטוגרפיים, הודיעה היום (ד׳) על גיוס 23 מיליון דולר בסבב גיוס A. המשקיעים בסבב כללו את CommerzVentures Coinbase Ventures, Digital Currency Group, Team8 ו- Digital Garage Lab Fund. בסבב הסיד גייסה החברה 6.5 מיליון דולר.

 

 

 

Curv הוקמה בשנת 2018 על ידי היזמים איתי מלינגר, שמכהן כמנכ"ל, ודן ידלין שמכהן כ-CTO, בוגרי תכנית תלפיות ומערכת הביטחון. ל-Curv משרדים בתל אביב ובניו יורק והיא מעסיקה 32 עובדים (25 מתוכם בישראל).

 

החברה פיתחה טכנולוגיית הצפנה על בסיס חישוב מרובה שחקנים (multi-party computation – MPC) שמאבטחת נכסים דיגיטליים ומאפשרת להעביר, לאחסן ולנהל בבטחה כל נכס דיגיטלי על גבי כל בלוקצ'יין או יומן מבוזר (DLT). מהחברה נמסר שיש לה כיום עשרות לקוחות מוסדיים שמעבירים בכל חודש מיליארדי דולרים על גבי פלטפורמת האבטחה של החברה.

איתי מלינגר ודן ידלין מייסדי Cruv איתי מלינגר ודן ידלין מייסדי Cruv צילום: נתנאל טוביאס

 

"למרות האקלים הכלכלי המאתגר, אנו עדים לקצב צמיחה איתן במוסדות הפיננסיים המסורתיים, הזקוקים לתשתית האבטחה הארגונית שלנו, המספקת אינטגרציה חלקה לטכנולוגיית בלוקצ'יין", מסר איתי מלינגר, מנכ"ל Curv. "בניגוד לפתרונות קלאסיים, אנו מספקים בו-זמנית את ההגנה, הנזילות המיידית והשליטה המוחלטת הנדרשים על ידי מוסדות פיננסיים ששואפים לשרוד בכלכלה המודרנית".

 

לירן גרינברג, מייסד שותף של Team8 מסר: ״Curv מאפשרת לבנקים וארגונים פיננסיים מסוגים שונים לאמץ ולנהל נכסים דיגיטליים בקלות ובצורה מאובטחת. אנו צופים שנכסים דיגיטליים יהוו חלק בלתי נפרד מפעילותו של כל מוסד פיננסי בעתיד, וצמיחתה המהירה של Curv עם לקוחות מסביב לעולם ובכל הקשת הפיננסית הינה הוכחה לכך. אתגר הסייבר בנכסים דיגיטליים הוא מורכב וארגונים רבים בתחום נפגעו ממנו. הפיתרון יוצא הדופן של Curv, המבוסס על טכנולוגיית הצפנה ייחודית, הוא קפיצת מדרגה בהשוואה לכל פיתרון אחר בשוק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x