$
הייטק והון סיכון

החלטה נועזת: בזמן משבר הקורונה חברת Spot.IM מגייסת 100 עובדים חדשים

נדב שובל, מנכ"ל החברה מסביר את המהלך, שבימים כתיקונם נחשב לשגרתי: "החברה פעילה ביתר שאת. יש ביכולתנו את הכוח לגייס גם בימים אלו"

מאיר אורבך 09:3312.05.20

לפני שלושה חודשים הודעה על גיוס של עובדים חדשים לחברה הייתה נחשבת לשגרתית. כיום מרבית ההודעות הקשורות לעובדים מדברות על פיטורים, חל"ת וקיצוצי שכר. אחת החברות הראשונות שיצאה בהודעה נועזת על גיוס מסיבי של עובדים היא חברת Spot.IM, שהחליטה לגייס באופן מיידי כ-100 עובדים. החברה מדווחת שלצורך השלמת הגדילה החליטו בחברה לפתוח צוותים חדשים ולהרחיב את הצוותים הקיימים.

 

בשיחה עם כלכליסט מספר נדב שובל, מנכ"ל החברה, שגיוס העובדים בתקופה כזו היא אמירה של החברה על אמונה בדרכה ועל חוזקה.

החברה, שגייסה לפני כשנה כ-25 מיליון דולר ועומדת כרגע על סך גיוסים של 65 מיליון דולר, מגייסת עובדים בעיקר בעולמות הדאטה, אך יחד עם זאת, יוצעו תפקידים נוספים בעולמות שונים. הגיוס יכלול את התפקידים הבאים - Engineer, Backend Engineering Manager, Senior Full Stack Engineer, Devops Engineer, Product Analyst, VP Data.

נדב שובל מנכ"ל Spot.IM נדב שובל מנכ"ל Spot.IM

 

נדב שובל, מייסד ומנכ"ל החברה שנמצא בימי אלו בניו יורק, אומר כי הצעד מגיע לאחר שיקול דעת מעמיק והתייעצות עם המומחים המובילים בתחום. "מכיוון ש-Spot.IM היא חברה שממומנת על ידי אנשים וחברות שמאמינות בנו וברעיון הייחודי שהצענו. יש ביכולתנו את הכוח לגייס גם בימים אלו".

 

ההחלטה מגיעה בימים בהם המשק חווה משבר אך שובל מוסיף: "החברה פעילה בימים אלו בתקופה מאסיבית וביתר שאת. כמו כן, כל צעד שמתקבל בחברה מתבצע לאחר התייעצות עם המומחים בתחום על מנת לעבוד בצורה בריאה ונכונה ולאפשר גדילה בצורה מדודה. בקרב החברה נהגנו לפעול תמיד בצורה זהירה, עם הסתכלות קדימה לעבר האתגרים הבאים".

 

שובל אף ציין כי "אחד הנושאים שחשוב להוביל ולקדם הוא סיוע לחברות המדיה בימים אלו. על כל חברה שיכולה להתגייס לפתרון המשבר לאחד כוחות לפעול. אנו לדוגמה, תומכים באתרי חדשות בתקופה שבה יש צורך עז באינפורמציה שהם מעבירים. על אף שיש תנועה רבה באתרים חלה ירידה בהכנסות מפרסום בכל עולם המדיה ולכן הם חווים סערות וקשיים רבים. אם ניתן לעשות יותר ולסייע להם במשבר- אין ספק שזהו מועד טוב להשקעה, ועל כן, למי שביכולותיו הזמנות לסייע בזמנים קשים, מומלץ".

 

Spot.IM

 מפתחת טכנולוגיה לשיח ברשת באמצעות צ'אטים ופורומים פנימיים ואוטונומיים שמשמשים כל מערכת חדשות או אתר. כחלק מכך, החברה מאפשרת לאתר חדשות לייצר תקשורת מתמשכת עם הקהל שלהם, ודרך להפוך את הקשר הזה לערך עסקי, יציב וארוך טווח. החברה פועלת מישראל וניו יורק, לה 200 עובדים בימים אלו. בין המשקיעים בחברה קרן אינסייט האמריקאית, Altair Capital וקרן Norma Investment המייצגת את איש העסקים רומן אברמוביץ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x