$
הייטק והון סיכון

סיולו גייסה 4.2 מיליון דולר

החברה הודיעה היום על גיוס סיד של 4.2 מיליון דולר בהובלת קרן Flint Capital ובהשתתפות הקרנות Global Founders Capital ,Differential Ventures ומשקיעים פרטיים בתחומי הסייבר והתקשורת

מאיר אורבך 14:0106.04.20

העבודה מהבית והרצון לשמור על רמת אבטחה גבוהה מביאה את המשקיעים לחפש חברות אשר מציעות פתרונות ייחודים לתקופה זו. אחת החברות שזכתה להשקעה היא סיולו (Cyolo) שהודיעה היום (ב') על גיוס סיד של 4.2 מיליון דולר בהובלת קרן Flint Capital ובהשתתפות הקרנות Global Founders Capital, Differential Ventures ומשקיעים פרטיים בתחומי הסייבר והתקשורת.

 

הפלטפורמה של סיולו יוצרת קישוריות מאובטחת המבוססת על זהויות, המחברת בין משתמשים למשאבים אליהם הם מורשים לגשת מכל מקום ומכל מכשיר, וזאת על מנת להבטיח המשכיות עסקית. סיולו הוקמה ב 2019 על ידי אלמוג אפיריון, המנכ"ל (לשעבר CISO ומנהל תשתיות המחשוב של אורבוטק וראש תחום הסייבר של חיל הים), דדי ירקוני, סמנכ״ל טכנולוגיה (לשעבר בAWS וב- GE Digital וראש צוות מחקר הסייבר של חיל הים) וערן שמואלי, ארכיטקט ראשי (לשעבר ב Salesforce וב- GE Digital).

אלמוג אפיריון מנכ"ל Cyolo אלמוג אפיריון מנכ"ל Cyolo צילום: אופיר רכבוך

 

 

״סיולו מציגה קונספט חדש של גישה מאובטחת, כאשר כל אחד יכול לצרוך שירותים מכל מקום מבלי לסכן את נכסי המידע הארגוניים״. הסביר אפיריון, "פלטפורמת הגישה המאובטחת של סיולו  מאפשרת גישה על בסיס בקרה על פעילות המשתמש וניתוח סיכונים בזמן אמת, תוך מתן שקיפות ויכולת לאכוף מדיניות גישה שמותאמת לצרכים המשתנים של הארגון ולרמת הסיכון העדכנית. מנהל המערכת יכול תוך זמן קצר לאפשר גישה לכל אפליקציה או משאב על פי זהות משתמש, זהות המכשיר, זמן, מיקום ורמת סיכון".

 

סרגיי גריבוב, שותף בקרן Flint Capital, הוסיף לדבריו. ״החברה מציגה רמה חדשה של אבטחת מידע אשר בימים טרופים אלו הינה חשובה ביותר לארגונים בתחומי הבריאות, הממשל, הקמעונאות, הבנקאות והתשתיות הקריטיות. בעידן של מחשוב ענן, מוביליות ומתקפות ממוקדות, אנחנו זקוקים לפתרונות בלתי קונבנציונליים וסיולו משנה את כללי המשחק ביחס בין הארגון לנכסי הרשת והמידע שלו, על מנת להגן על המשאבים, האפליקציות והמידע של הארגון בצורה מיטבית״.

  

״אנחנו חיים בתקופה בה קישוריות היא הכרחית. זה בולט היום יותר מתמיד",  סיכם  דיוויד סיטרון, שותף בקרן Global Founders Capital, ״אנחנו שמחים להיות חלק מסטארט-אפ שבתקופה כזו מאפשר לחבר באופן מאובטח עובדים שנאלצים לעבוד מהבית, עם המחשבים הפרטיים שלהם, ישירות למערכות בארגון ולמחשב המשרדי שלהם״.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x