$
המדריך

מדריך כלכליסט

לקראת ליל הסדר: המדריך שיסייע לכם להפעיל את ה-Zoom

רוצים לוודא שסבא וסבתא מרגישים קרובים למשפחה בליל הסדר? קבלו 5 טיפים שיעזרו לחיבור באמצעות זום בצורה קלה ומהירה שתעזור למשפחה להרגיש ביחד ולהנות מסדר הפסח

איתמר זיגלמן ודיאנה נבו, ווקמי 09:2006.04.20
הבידוד החברתי בעקבות הקרונה מביא איתו אתגרים רבים שלא חשבנו עליהם עד עכשיו, והפסח הקרב ובא מציב בפני משפחות אתגר חדש של ריחוק והגבלות דווקא בחג החירות. בעיקר לאוכלוסיה המבוגרת יותר, של סבים וסבתות הרגילים להוביל את הסדר ולאחד את המשפחה סביבם וכיום מוגדרים כאוכלוסיה בסיכון, עבורם צריך למצוא פתרון קל ופשוט שיאפשר להם להרגיש את החום המשפחתי בליל הסדר.

  

באמצעות חברת ווקמי, קיבצנו עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכל משתמש מתחיל להצליח כבר בפעם הראשונה להנות מהשירות הוירטואלי של זום

 

1. הורדה של תוסף ווקמי על זום

העבודה מרחוק והבידוד החברתי כתוצאה מנגיף הקורונה מביאים חברות מובילות בשוק להציע פתרונות לתקשורת המרוחקת. אחת מהחברות האלו היא ווקמי, העוזרת לגשר בין טכנולוגיות שונות למשתמשים ובמקרה הזה מציעה בחינם למשתמשי זום (Zoom) סט של פתרונות שיעזרו לכל משתמש ליהנות מיכולות הטכנולוגיה כבר בפעם הראשונה.

הצעד הראשון אם כן יהיה לשלוח את סבא וסבתא ללחוץ על הלינק החינמי של התוסף שדרכו יוכל כל משתמש לקבל הכוונה פשוטה וקלה

 

 

מדריך זום ZOOM למבוגרים מדריך זום ZOOM למבוגרים

 

2. כניסה לאתר של זום

 

אחרי הורדת התוסף, היכנסו לאתר של Zoom שם תראו את תפריט העזרה וההכוונה של ווקמי, שבאמצעותו תוכלו להוריד את התוכנה, לקבוע פגישה או להתחבר לפגישה, ליהנות מתוספות המאפשרות פרסונליזציה ולמצוא מענה לשלל בעיות ושאלות נפוצות. בנוסף, אפשר בקלות לשנות את שפת התפריט באנגלית לאחת מ-7 שפות שכרגע זמינות וביניהן לעברית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, יפנית וסינית.

מדריך זום ZOOM למבוגרים מדריך זום ZOOM למבוגרים

 

3. הזמן את היקרים לך לליל סדר וירטואלי

בצורה קלה ואינטואיטיבית היכנסו לתפריט ״צריך עזרה״ כדי לבחור את הפעולה הרצויה. בתפריט העזרה תמצאו גם סרטון המציג צעד אחרי צעד את כל הפעולות הזמינות לליל סדר משפחתי. עקבו אחרי ההוראות כמו ״הורד את Zoom״, ״הצטרף לפגישה אליה הוזמנת״ או ״התחל פגישה״.

מדריך זום ZOOM למבוגרים מדריך זום ZOOM למבוגרים

 

4. ההזמנה לפגישה נשלחה! עכשיו אפשר להתחיל את ליל-הסדר!

ההזמנה נשלחה וכל המשפחה מתארגנת להתחבר לליל הסדר הוירטואלי. כדי לשפר את החוויה בשימוש בטכנולוגיה יש מספר דברים נוספים שצריך לשים לב אליהם. וודאו שהמיקרופון של המחשב מחובר והמצלמה דולקת כדי שתוכלו לברך ולשיר ביחד מה נשתנה. תוכלו גם לשנות את הרקע ולשים תמונה משפחתית או לבחור ממגוון הרקעים הקיימים. את ההתאמה האישית ואפשרויות נוספות תוכלו למצוא בקלות בתפריט העזרה של ווקמי.

מדריך זום ZOOM למבוגרים מדריך זום ZOOM למבוגרים

 

5. רגעים שנשארים איתנו לתמיד

שלא כמו בכל שנה, ליל הסדר הוירטואלי יכול להישאר איתנו לתמיד. אפשר להקליט את כל הערב ולצפות בו שוב ושוב. הילדים יריבו על האפיקומן מרחוק וסבא וסבתא יוכלו להרגיש קרובים ומחוברים למשפחה. הקליטו את ליל הסדר באמצעות תפריט העזרה ותוכלו לקבל שם מענה לבעיות ושאלות שונות שעלולות לצוץ בשימוש ראשוני בזום.

 

מאחלים לכם ליל-סדר שמח ומשפחתי, גם אם השנה ברובו יהיה וירטואלי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x