$
חדשות טכנולוגיה

מתחרה חדש ל- Zoom - והוא מגיע מתל אביב

בצל הקורונה: פלטפורמה חינמית חדשה של חברת Vonage לשיחות ועידה בווידאו שפותחה בתל אביב תתחרה בזום, שנמצאת בעלייה מאז פרוץ הנגיף, במטרה לאפשר פתרונות תקשורת לאלו שנדרשים לפעול מרחוק בימי הסגר

מאיר אורבך 11:2224.03.20
מרכז הפיתוח של חברת Vonage היושב בתל אביב, פיתח פלטפורמה חינמית לשיחות ועידה בווידאו שתתחרה בזום. בעקבות התגברות נגיף הקורונה ברחבי העולם השיקה Vonage, העוסקת בתחום התקשורת העסקית בענן, על השקה של מספר פתרונות תקשורת המיועדים למי שצריך להמשיך ולפעול מרחוק גם בימים בהם מרבית מסתגרים בבתים. כחלק מכך תציע פלטפורמה חינמית לשיחות ועידה בווידאו הזמינה בקישור ישיר וללא צורך בהרשמה או הורדת אפליקציה ייעודית.

התקופה הנוכחית מתאפיינת בעבודה מהבית ובעקבותיה בהתגברות של שיחות הווידאו לצרכים שונים, והשוק כולו חווה צמיחה אדירה.

Zoom Zoom צילום: Jolt

 

עם תחילת המשבר בישראל התחילו גם במד"א לעשות שימוש במערכת הוידאו של Vonage. זו הוטמעה לתוך המוקד בכדי לאפשר ניתוב שיחות של חולים פוטנציאליים לשיחת אבחון מרחוק בווידאו עם רופא במוקד, דבר שחסך יציאה מהבית לצורך בדיקה, וכן מונע הדבקה מיותרת.

 

 

Vonage Vonage צילום: Vonage וונאז'

 

"הימים הקשים שעוברים על העולם דורשים גם מחברות לייצר במהירות מוצרים שיענו על הצרכים החדשים שהתפתחו בתקופה זאת", אומר שגיא דודאי, מנכ"ל Vonage בישראל, "לכן החלטנו לייצר במהירות מענה יעיל לכל אותם אנשים שמעוניינים לשמור על קשר עם אחרים, בין אם מסיבות אישיות ובין אם מקצועיות. חוץ מכך שמערכת שיחות הועידה בוידאו מוצעת כרגע ללא תשלום, הגדולה שלה היא בנגישות שלה, שלא דורשת התקנת יישומים אלא רק לחיצה על לינק ייעודי, מה שמהווה אפשרות נוחה וזמינה לכל סוגי המשתמשים החדשים שהצטרפו לעולם שיחות הוידאו רק בימים האחרונים."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x