$
הייטק והון סיכון

אייר דוקטור גייסה 7.8 מיליון דולר

חברת הסטארט-אפ הישראלית, שפיתחה פלטפורת יצירת קשר עם רופא מקומי בכל מקום בעולם, הכסף שגייסה מחברת הביטוח הפניקס ו- Kamet Ventures מיועד להרחבת החברה לתחום חברות הביטוח, ספקי התקשורת וחברות אשראי

מאיר אורבך 11:0130.03.20
גיוס שנראה שייך לימים אחרים. חברת הסטארט אפ הישראלי Air Doctor גייסה 7.8 מיליון דולר מחברת הביטוח הישראלית הפניקס ו- Kamet Ventures זרוע ההשקעות של תאגיד הביטוח AXA. החברה שנוסדה ב-2016 פיתחה פלטפורמה המאפשרת למטיילים בחו"ל ליצור קשר בכל מדינה עם רופא מקומי המתאים לבעיה הספציפית שלהם ולקבל טיפול ללא עלות מיוחדת. 

 

במהלך שנת 2019 חתמה הפניקס על הסכם שיתוף פעולה עם החברה הישראלית והיא כיום חלק מביטוח חול של חברת הביטוח. ב-2018 גייסה החברה 3.1 מיליון דולר מ- Kamet Ventures. הפלטפורמה של החברה לא רק מקלה על מטיילים לקבל טיפול מהיר ומקומי אלא גם מקלה על שירותי בריאות מקומיים אשר מפנה חולים למרפאות פרטיות ולא לבתי חולים.

 

מהחברה נמסר שהגיוס יעזור לחברה להרחיב את יכולת הפיתוח של הפלטפורמה וכן להיכנס לעוד שורה של תחומים בחברות ביטוח, ספקי תקשורת וחברות אשראי.
מייסדיי אייר דוקטור. מימין: גני כהן דרפלר, אפרת שגיא-אופיר, ים דרפלר ויגור קורבצב מייסדיי אייר דוקטור. מימין: גני כהן דרפלר, אפרת שגיא-אופיר, ים דרפלר ויגור קורבצב צילום: Air Doctor יחצ

 

לדברי ג'ני דרפלר כהן, מנכ"לית ומייסדת החברה, הבעת האמון משני גופים מרכזיים כאלה משמעותית לנו מאוד בתקופה כזו. אנחנו מבינים עד כמה השוק צריך פתרון כמו שלנו . אנחנו חיים בעידן שבו הלקוח רוצה להיות בעל השליטה בבחירת הרופא שלו בכל מקום.

 

לדברי דודי עוז , מנהל תחום ביטוח נסיעות חו"ל בהפניקס: "כלקוח התאגידי הראשון שלנו אנחנו רואים ממקור ראשון את ההשפעה שיש לאייר דוקטור על העסקים שלנו"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x