$
חדשות טכנולוגיה

בגלל הקורונה: פייסבוק מבטלת את כנס המפתחים השנתי

הרשת החברתית הודיעה על ביטול כנס מפתחי התוכנה F8 שתוכנן להתקיים במאי בסן חוזה. זהו הכנס השני של החברה שמבוטל בשל הנגיף. פייסבוק גם הודיעה שלא תשתתף בשתי ועידות גיימינג וכן משכה את השתתפותה מתערוכת המובייל בברצלונה שלבסוף בוטלה

שירות כלכליסט 20:3827.02.20

בגלל הקורונה: פייסבוק מבטלת את כנס המפתחים השנתי - כך מדווח הערב (ה') CNBC. הרשת החברתית הודיעה על החלטתה לבטל את כנס מפתחי התוכנה השנתי F8, שהיה אמור להתקיים בתאריכים 6-5 במאי בסן חוזה, קליפורניה.

 

 

באירוע שנערך לפני שנה השתתפו כ-5,000 אנשים, מסר דובר החברה ל-CNBC. "זאת היתה החלטה קשה - כנס F8 הוא אירוע שחשוב לפייסבוק מאוד - אבל הבריאות והבטיחות של שותפינו המתכנתים, העובדים וכל מי שמסייע בכנס היא חשובה יותר", מסרה החברה.

 

מנהל השותפויות בחברה, קונסטנטינוס פאפאמילטיאדיס (Konstantinos Papamiltiadis) מסר בפוסט שהתפרסם בבלוג החברה: "בחנו דרכים אחרות לשמור על המרחב האישי בכינוס, אבל חשוב לנו לארח אירוע כולל וזה לא הרגיש לנו נכון שה-F8 יתקיים מבלי שהמתכנתים הבינלאומיים שלנו ישתתפו בו".

 

 

מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג תמונה: CNN

 

זהו הכנס השני שלה שפייסבוק מבטלת בשל נגיף הקורונה. מוקדם יותר החודש ביטלה החברה את פסגת השיווק השנתית שהייתה אמורה להיערך בסן פרנסיסקו במרץ. כמו כן, בשבוע שעבר הודיעה פייסבוק על החלטתה שלא להשתתף בכינוס מרץ של מפתחי המשחקים בסן פרנסיסקו וכן ב-PAX East - ועידת גיימינג שתוכננה להתקיים בבוסטון בתאריכים 27 בפברואר עד ה-1 במרץ.

 

בנוסף, לפני שבועיים הוחלט על ביטול תערוכת המובייל MWC של ברצלונה, לאחר שחברות טכנולוגיה רבות - בהן אמזון, פייסבוק, סוני ו-LG - ביטלו את השתתפותן בשל מגפת הקורונה. בהודעת הארגון נכתב: "לנוכח הדאגה לבטיחות ולסביבה הבריאה בברצלונה, המדינה המארחת, קונגרס המובייל העולמי החליט לבטל את הכנס המתוכנן בברצלונה 2020 בשל החששות הגלובאליים הנוגעים להתפרצות מגפת הקורונה, החששות הקשורים לנסיעות ולנסיבות אחרות, במצב דברים זה בלתי אפשרי לקיים את האירוע".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x