$
אינטרנט

נגמרה החגיגה: לינקדאין השיקה כלי שיקשה לזייף כישורי קו"ח

החברה תתחיל להציג מבחנים למשתמשים, והם שייקבעו את כישוריהם ומיומנויותיהם בפרופיל. כך, יוכלו מגייסים למצוא עובדים מוכשרים יותר בקלות, במקום השיטה הקיימת - בה משתמשים מאשרים זה את יכולותיו של זה

שירות כלכליסט 18:0318.09.19

נגמרה החגיגה: לינקדאין השיקה כלי חדש שנועד לספק הצצה ליכולותיהם המעשיות של אנשים שמחפשים דרכה עבודה. כיום יכול כל משתמש לזייף קורות חיים ולטעון ליכולות מרשימות ביותר, יכולות שלא יתגלו עד לביצוע ראיון אישי או מבחן קבלה.

 

 

זאת, כשבפרופילים בלינקדאין יכול כל משתמש להצהיר על כישורים ולקבל הצבעות של אחרים על נכונות ההצהרה - דבר שאינו ערובה לכשירות אמיתית; למשל, גולש יכול לבקש מעשרים חברים להקליק על כישוריו בתחום הנהלת החשבונות, כשבתמורה יקליק על כישורים שלהם. ואולם, לינקדאין שמה לכך סוף: החל מהיום תציג שאלוני מיומנות - מבחנים קצרים שיסייעו למגייסים להבין מה שווים הכישורים של מועמדים לעבודה.

 

לינקדאין לינקדאין

 

 

אם עבר המשתמש מבחן בציון של יותר מ-70, יוכל להוסיף לפרופיל שלו תג "מיומנות מאושרת". תגים אלה יוכלו להקל על מגייסים ולעזור ללינקדאין להתחרות בשירותי חיפוש עבודה למיניהם. בנוסף, תוכל החברה להשתמש בפלטפורמת המיומנות המאושרת כדי להפנות משתמשים לקורסים מקוונים כדי שיוכלו לשפר את יכולותיהם - ועל הדרך, להכניס לה כסף בעתיד דרך עריכת ההדרכות או שיתוף פעולה עם גורמי הדרכה חיצוניים.

 

החברה מסרה שהצעד בא לאזן את שדה המשחק. "אנו רוצים שלכולם תהיה גישה להזדמנויות בהתבסס על המיומנויות שיש להם, בלי קשר לרקע או להאם הם למדו אותן במוסד רשמי", כתבה בהודעה לעיתונות.

 

 

 

לינקדאין הוסיפה עוד כמה מאפיינים לשירות שלה בשנה החולפת. היא העתיקה את כפתורי התגובה של פייסבוק, הוסיפה אפשרות להודעות קוליות והכניסה לשימוש קודי QR. החברה אמרה שהיא תמשיך להוסיף הערכות מיומנות בשבועות הקרובים, והתכונה צפויה להגיע למשתמשיה ברחבי העולם בהדרגה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x