שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

נטפליקס עוקבת אחר משתמשי אנדרואיד חובבי פעילות גופנית

תכונה חדשה שנבחנת באפליקציית החברה מתחברת למד הצעדים וחיישנים אחרים שמנטרים ריצה ותנועה; לטענת נטפליקס, הניטור הזה הוא ניסיוני, ונועד לשפר את התאמת התוכן לסביבת הגולש

רפאל קאהאן 13:3301.08.19

אפליקציית נטפליקס באנדרואיד מנטרת את הפעילות הפיזית של חלק ממשתמשיה; לפי דיווח של TNW, האפליקציה מבקשת הרשאה למד הצעדים וחיישנים נוספים שמחוברים אל מערכת ניטור הפעילות הגופנית במכשירי אנדרואיד 9.

 

 

לא ברור מה מנסה נטפליקס להשיג; יתכן שהחברה רוצה ללמוד עוד על תסריטי השימוש בשירות שלה, או לקשר בין אורח חיים ספורטיבי ובין תכנים מסוגים ספציפיים. 

 

חובבת ריצה? נטפליקס רוצה לדעת איך את מתקדמת חובבת ריצה? נטפליקס רוצה לדעת איך את מתקדמת צילום: CAIA IMAGE/SCIENCE PHOTO LIBRARY

 

 

בתגובה לדיווח, מסרה נטפליקס שמדובר בניסוי שנועד לשפר את התאמת התוכן לסביבת הגולש. לפי TNW, הניסוי מתמקד במשתמשים שצופים בסרטי וסדרות נטפליקס מחוץ לבית, או תוך כדי פעילות גופנית. נטפליקס הסבירה שאין בכוונתה להרחיב את הניסוי בשלב זה. לא ברור אם סירוב להעניק לאפליקציה גישה לניטור הפעילות תמנע את התקנתה.

 

 

 

הרעיון של התאמת איכות השידור לפעילות הפיזית של משתמשים מוזרה למדי; קשה לחשוב על תסריט בו מישהו צופה בתכני נטפליקס תוך כדי הליכה או ריצה. כמו כן לא ברור כיצד פעילות פיזית יכולה לשנות משהו באיכות השידור של התכנים; הן לא מדובר במקרן פילם, בו תנועה מקפיצה את התמונה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x