$
30 דקות

30 דקות או פחות

"הציבור משלם לי משכורת, אם אני לא מגיע למליאת הכנסת צריך להיות לזה הסבר"

חבר הכנסת הטרי יזהר שי מתרגל לתפקיד החדש, אחרי שנים בתעשיית ההייטק והון הסיכון, חושף את הצעת החוק הראשונה שכבר הספיק להגיש ואופטימי לגבי סיכויי ההישרדות של מפלגתו, "כחול לבן"

שירות כלכליסט 11:4620.05.19

יזהר שי הוא אחת הדמויות המוכרות בהייטק הישראלי - יזם לשעבר, משקיע הון סיכון וחובב מדיה, שהגיש בין היתר פודקאסט שבועי בשם "הייטק בפקקים". אחרי שנים רבות בתעשיית ההייטק, לפני שלושה חודשים הוא החליט להחליף מקצוע ואת כתובת המשרד שלו מאיזור ההייטק של הרצליה למשכן הכנסת בירושלים.

 

בשיחה בפודקאסט "30 דקות או פחות" מספר שי כי בבוקר היום שבו פורסמו הרשימה המקורית של "חוסן לישראל", מפלגתו של בני גנץ, שי עצמו לא נכלל בה והוא נכנס אליה רק ברגע האחרון: "התלבטתי מה אני רוצה לעשות בשנים הקרובות ונוצרה 'סערה מושלמת' שבגללה נכנסתי לפוליטיקה".

 

 

לפרקים נוספים של הפודקאסט "30 דקות או פחות" ליחצו כאן

  

עכשיו הוא מתרגל לחיים החדשים: "הייתי בשוק הפרטי, לא הייתי חייב כלום לאף אחד. עכשיו אני באמת מרגיש את האחריות - הציבור משלם לי משכורת ואם מישהו מתקשר לכנסת ושואל למה לא הגעתי למליאה צריכה להיות לזה תשובה".

 

יזהר שי יזהר שי צילום: עמית שעל

 

 

שי הודף את הטענות שעבר לפוליטיקה בגלל קשיים בקרן ההון סיכון שבה היה מנהל שותף, מספר על הצעת החוק הראשונה שכבר הספיק להגיש, מה הוא מתכוון לקדם בקדנציה הזו ומה הסיכוי שכחול לבן תשרוד.

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

 

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק.

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x