הייטק והון סיכון

חברת Teridion גייסה 9 מיליון דולר

החברה פיתחה טכנולוגיית ענן שמאפשרת להאיץ תעבורה ברשתות תקשורת מרחביות עבור ארגונים. את סבב הגיוס הובילה קרן JVP והשתתפו בו הקרנות מאגמה וסינגטל innov8

הגר רבט 12:5104.04.19

הסטארט-אפ הישראלי טרידיון (Teridion) הודיע היום (ה') על גיוס סבב שלישי בן 9 מיליון דולר בהובלת קרן JVP. בסבב השתתפו משקיעי החברה הקודמים - קרן Magma Venture וקרן סינגטל innov8. הגיוס מעלה את היקף גיוסי טרידיון ל-35 מיליון דולר.

 

 

טרידיון שהוקמה ב-2013 מפתחת פתרון ענני לרשתות תקשורת מרחביות (WAN) במטרה להאיץ בצורה ניכרת את ביצועי הרשת בין פי 2 לפי 20, לפי נתוני החברה. הפתרון של טרידיון מבוסס על למידה עמוקה ומספק ניתוב היררכי ומרכזי לרשתות הארגוניות ושיפור הביצועים של רשת ה-WAN, אפליקציות ענן ושירותי ענן ארגוניים.

 

סער גילאי, מנכ"ל החברה סער גילאי, מנכ"ל החברה

 

 

״ההשקעה הנוכחית מאפשרת לנו להביא את השירות הייחודי שלנו גם לשוק הארגוני", מסר מנכ"ל החברה סער גילאי. "מאז השקת המוצר שלנו לארגונים, בנובמבר שנה שעברה, אנחנו מקבלים פניות רבות מלקוחות, ערוצי מכירה, ושותפים טכנולוגיים, ובהתאם אנחנו נכנסים בנוכחות מוגברת לשוק עם צוות מכירות גדול יותר ופעילות שיווק מקיפה. בנוסף, בימים אלה אנחנו מרחיבים את צוות הפיתוח שלנו בפתח תקוה".

 

גדי פורת, שותף בקרן JVP, מסר: "עבור ארגונים, האינטרנט היא הרשת המקומית (LAN) החדשה וטרידיון היא החלוצה שמביאה את מהפיכת הענן. היא שמאפשרת לארגונים לגשת בביטחון לבניה חדשה של רשת ה-WAN הארגונית ולהאיץ את העברת היישמים לענן״.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x