הייטק והון סיכון

חברת הסייבר Cyberhat גייסה 6 מיליון דולר

החברה פיתחה מערכת לבקרת מוצרי אבטחה במרכזי מבצעי סייבר ארגוניים, בעלת יכולות מתקדמות לתחקור מתקפות שמתאימות לחברות בכל גודל. את סבב הגיוס הובילה קרן מנגרוב

מאיר אורבך 15:3203.04.19

חברת הסייבר הישראלית סייברהאט (CyberHat) גייסה 6 מיליון דולר בהובלה של קרן ההשקעות Mangrove. סייברהאט מספקת מערכות למרכזי מבצעי סייבר (SOC), שנועדו לאיתור ותחקור של תקיפות רשת בארגונים.

 

 

נדב ארבל, מנכ"ל החברה העולמית ואחד ממייסדיה, סיפר לכלכליסט שייחוד השירות בכך שביכולתות להציע יכולות חקירתיות מתקדמות לחברות בלי קשר לגודלן או לטכנולוגיות ההגנה שרכשו. "כיום יש חברות רבות שרוכשות מערכות סייבר להגנה מפני איומים אבל אין להן שום יכולת לפקח על השימוש בהן בצורה יעילה", אמר. "אנחנו מציעים לכל החברות שירות שהוא ניטור מרחוק של כל המערכות במתכונת SAAS",

 

נדב ארבל, מנכ"ל החברה העולמית ואחד ממייסדיה נדב ארבל, מנכ"ל החברה העולמית ואחד ממייסדיה צילום: אבי קדם

 

 

הגיוס יאפשר לחברה להמשיך להרחיב את פעילותה העסקית בארצות הברית, אמריקה הלטינית, אירופה ואסיה בהן היא פעילה כיום, ובמקביל להשקיע בפיתוח מוצרים ופתרונות חדשים.

 

כחלק מסבב הגיוס הנוכחי והתרחבות פעילותה המקומית של סייברהאט, החברה מינתה את יפעת בר אלי למנכ"לית פעילותה בישראל; כה כיהנה כסמנכ"לית אבטחת מידע (CSO) וכסמנכ"לית אסטרטגיה משנת 2015. סייברהאט מעסיקה כ-60 איש בארץ ובארה"ב, וצוותה מורכב ממומחי סייבר יוצאי ארגוני מודיעין, אכיפת חוק, גופים פרטיים וצבאיים. בין השאר, היא מעסיקה אנליסטים, חוקרי פשעי מחשב והאקרים מנוסים.

 

"בשנים האחרונות ביססה סייברהאט את מעמדה הבינלאומי כחברה שמנהלת את ה-SOC המתקדם ביותר בעולם. הלקוחות להם אנו מספקים פתרונות SOC, תרגילי תקיפה מתקדמים, סקרי איכות להתמודדות עם אירועי סייבר ועוד, כוללים ארגונים בכל הגדלים ומכל התחומים, מחברות Fortune 500, דרך חברות פרטיות של אלפי עובדים ועד עסקים קטנים של עשרות עובדים בודדים. בין לקוחותיה של סיברהט ניתן למצוא גופים פיננסים בין לאומים, חברות פיתוח, תשתיות כוח וגז לאומיות, משרדים פרטים, קרנות ועוד".

 

 

 

רועי סער, שותף בקרן הון הסיכון מנגרוב, הוסיף: "ראינו חברות רבות שמציעות 'מוצרי' סייבר לארגונים הגדולים, את חלקן לא הבנו, וחלקן חשבנו שהן לא יותר מ'תכונה אחת ממוצר גדול יותר'. להבנתנו מנהלי אבטחת המידע מוצפים במוצרי סייבר - הם צריכים פתרונות ולא מוצרים. הפתרון של סייברהאט נותן מענה מדוייק בזמן אמת להתקפות על ארגונים".  
בטל שלח
    לכל התגובות
    x